Zamknij

Mikołaj Roznerski padł ofiarą oszusta. Ukradziono jego tożsamość. Aktor ostrzega fanów

16.08.2021 14:30

Mikołaj Roznerski poinformował w sieci, że padł ofiarą oszusta. Ktoś się pod niego podszywa. Aktor apeluje do fanów, by nie dali się nabrać na fałszywego Mikołaja.

Mikołaj Roznerski
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Mikołaj Roznerski jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Gwiazdor wielu polskich komedii romantycznych, w których zwykle przypadają mu role amantów, opublikował na InstaStories informację, z której wynika, że ktoś podszywa się pod niego w sieci. Aktor "M jak miłość" zaapelował do fanów o ostrożność i ostrzega ich, by nie dali się nabrać na fałszywego Roznerskiego.

Zobacz także: Agnieszka Hyży jest w ciąży. Dodała bardzo osobisty wpis. "Przez 7 miesięcy toczyliśmy walkę"

Mikołaj Roznerski ofiarą internetowych oszustów, Ktoś podszywa się pod niego w sieci

Popularność w sieci ma swoje plusy, jak i minusy, o czym przekonuje się wielu celebrytów. Regularnie na profilach różnych gwiazd pojawiają się informacje o tym, że ktoś się pod nich podszywa lub zamieszcza reklamy wątpliwej jakości produktów, które są rzekomo przez nich promowane. Na bannerach tajemniczych produktów na odchudzanie lub "maszynek" do pieniędzy pojawiają się zdjęcia wielu znanych osób, ale okazuje się, że ktoś po prostu nielegalnie i bez ich zgody wykorzystuje ich tożsamość, by m.in. wyłudzać dane internautów. Tego typu problemy spotkały już Annę Lewandowską, Martynę Wojciechowską, Małgorzatę Rozenek, Roberta Lewandowskiego czy Michała Wiśniewskiego.

Tym razem taka nieprzyjemność spotkała Mikołaja Roznerskiego. "Znowu jakiś frajer się podszywa pode mnie" - napisał wzburzony aktor na InstaStories. W kolejnym Story pokazał, jakie wiadomości wysyła do swoich "fanów" fałszywy Rozner.

rozner 1
fot.
Rozner 2
fot.

Niestety, walka z fałszywymi kontami nie jest łatwa. Nigdy nie wiadomo, kiedy zamiast raz zablokowanego profilu pojawią się nowe. W tym miejscu przypominamy więc, że podobne sytuacje warto od razu zgłaszać administratorom portali, by oszuści nie mogli długo się nimi posługiwać.

loader