Obserwuj w Google News

Kalska i Roznerski całują się na Instagramie. Aktorka pokazała to w urodziny

2 min. czytania
27.02.2023 11:23
Zareaguj Reakcja

Rozstanie Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego było szokiem dla fanów "M jak miłość" oraz tych osób, które śledziły ich relację w social mediach. Po rozpadzie związku gwiazdy TVP umiały ze sobą współpracować. Nadal występowały w popularnej telenoweli i spotykały się w teatrze. Jak widać, emocje po burzliwym rozstaniu już opadły. Dziś oboje mogą wspominać miniony czas z uśmiechem na twarzy. Z okazji swoich 37. urodzin Adriana Kalska opublikowała w sieci nagranie, w którym widzimy, jak namiętnie całuje swojego byłego partnera.

Kalska i Roznerski całują się na Instagramie. Aktorka pokazała to w urodziny
fot. TRICOLORS/East News

Fani nie tracą nadziei, że uczucie, które niegdyś łączyło Adrianę Kalską i Mikołaja Roznerskiego, rozgorzeje na nowo. Od czasu do czasu w sieci pojawiają się doniesienia, sugerujące, że pomiędzy aktorami "M jak miłość" znowu jest chemia. Niektóre z tych plotek podsycają sami zainteresowani.

Zobacz także: Grożono Mikołajowi Roznerskiemu i jego synkowi. Sprawa trafiła na policję  

Adriana Kalska całuje się z Mikołajem Roznerskim. Opublikowała wspominkowe wideo

Swego czasu Kalska stanowczo zaprzeczyła prawdziwości doniesień, głoszących, że zeszła się ze swoim eks. Mimo to fani nadal jej nie odpuszczają. Doszukują się dowodów na romans Roznerskiego i kalskiej w najdrobniejszych szczegółach. Na przykład w postach, które gwiazda "M jak miłość" zamieszcza w sieci.

Adriana Kalska świętowała swoje 37. urodziny jak na gwiazdę przystało — publicznie. Ci, którzy obserwują ją na Instagramie, mogli zwrócić uwagę na jej insta stories. Gwiazda sagi rodu Mostowiaków udostępniła na swoim profilu życzenia, które podesłali jej fani. Na jednym z nagrań widzimy jej namiętny pocałunek z byłym partnerem.

M jak miłość: Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski całują się
fot. Instagram: adriana.kalska.official

Choć opublikowane nagranie pochodzi z jednego z odcinków "M jak miłość", świadczy o tym, że fani wciąż nie mogą pogodzić się z rozstaniem aktorów. Mimo to nic nie wskazuje, by wkrótce Kalska i Roznerski mieli do siebie wrócić.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: adriana.kalska.official