Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski i Pola przechodzą kryzys? Zapisali się na terapię

2 min. czytania
18.05.2023 15:01
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski nie ukrywa przed mediami informacji dotyczących jego życia prywatnego. Niedawno dowiedzieliśmy się, że po raz szósty został ojcem. Teraz gruchnęła kolejna informacja. Lider „Ich Troje” wyznał, że wraz z małżonką uczęszcza na terapię. Czyżby przeżywali kryzys?

Michał Wiśniewski i Pola przechodzą kryzys? Zapisali się na terapię
fot. TRICOLORS/East News

Niedawno Michał Wiśniewski powitał na świecie swoje szóste dziecko. Swoim szczęściem podzielił się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Przy okazji zdradził imię swojej pociechy. „Noël Cloé Wiśniewski. Witamy na świecie Synku!” – napisał lider „Ich Troje”.

Jest to drugie dziecko Poli i Michała. Dwa lata wcześniej para świętowała narodziny pierwszego synka, któremu nadano imię Falco. Chociaż na pierwszy rzut oka w ich małżeństwie wszystko układa się pomyślnie i nie mają na co narzekać, okazuje się, że artysta i jego partnerka regularnie korzystają z pomocy specjalisty.

Redakcja poleca

Michał Wiśniewski i Pola chodzą na terapię małżeńską

Michał jest niezwykle zajętym człowiekiem. Jako świeżo upieczony tata, mąż, artysta i celebryta ma wiele obowiązków, na które znajduje czas dzięki mistrzowskim umiejętnościom planowania. Znajduje też czas na terapię małżeńską, na którą zapisał się z żoną.

Chyba najtrudniejszą rzeczą jest terapia małżeńska, która jest nam mega potrzebna. W ogóle często w małżeństwie jest potrzebna, ale przy budowie domu wyjątkowo. Nie mogę za wiele zdradzać, bo musieliśmy ją na moment przerwać. To jest bardzo trudne doświadczenie, ale bardzo ważne, dlatego, że nie rozmawiając, nie dowiemy się, czego oczekuje od nas partner. A to rozmowa jest podstawą każdego związku. Może potrzebowałem trochę więcej czasu na to, ale lepiej późno niż wcale – powiedział w wywiadzie dla Jastrząb Post Wiśniewski.

Czy jego małżeństwo przechodzi kryzys? Na razie wygląda na to, że Wiśniewski nie chce zdradzać na ten temat żadnych szczegółów. Być może wkrótce zdecyduje się na opowiedzenie na ten temat czegoś więcej. Jednak do tej pory fani muszą żyć w niepewności, licząc jednocześnie, że nad małżeństwem lidera „Ich Troje” nie zawisły czarne chmury.

Michał Wiśniewski
8 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Źródła: RadioZET.pl/JastrzabPost.pl