Obserwuj w Google News

Marianna Schreiber też "wygina śmiało ciało" niczym Wednesday Addams [WIDEO]

1 min. czytania
17.12.2022 16:17
Zareaguj Reakcja

„Wednesday” i taniec Jenny Ortegi nie schodzą z ust użytkowników internetu. Każdy chce się wypromować, dzięki viralowemu filmikowi tanecznemu z udziałem Wednesday Addams z hitu Netflixa. Teraz do grona adeptów tańca dołączyła Marysia Schreiber. Zrobiła to lepiej niż Jenna Ortega i Lady Gaga? Oceńcie sami.

Marianna Schreiber
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Marianna Schreiber w towarzystwie swojej córki „wygina śmiało ciało”, jakby powiedział Król Julian z „Madagaskaru” i w warkoczykach ala Wednesday Addams pokazuje swoje umiejętności taneczne. Wyszło jej lepiej niż Lady Gadze czy Akopowi Szostakowi?

Redakcja poleca

Marianna Schreiber tańczy jak Wednesday

Klip pojawił się na koncie na Instagramie Schreiber w sobotę 17 grudnia po południu. Krótki filmik przedstawia Marię i jej córkę w strojach i make-upie, inspirowanych serialem NetflixaWednesday”, a obie panie wykonują taniec, przygotowany przez Jennę Ortegę w czwartym odcinku hitowego serialu.

Marianna Schreiber to nie jedyna polska celebrytka, która wzięła udział w „Wednesday Challenge”. W ostatnim czasie wiele mówiło się o zawodniku MMA, Akopie Szostaku, który jako „chłop przebrany za babę” zebrał na Tik Toku więcej polubieni niż Lady Gaga. Jak popularny stanie się taniec Schrebier? Czas pokaże. W chwili obecnej – 25 minut po publkikacji wideo, wpis zebrał 25 „lajków”.

Czytaj także: Jenna Ortega o współpracy z Timem Burtonem i serialu "Wednesday" [WYWIAD]

RadioZET.pl/Instagram

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.