Obserwuj w Google News

Marcin Meller w żałobie. Gwiazdor TVN stracił bliską osobę

Patryk Wołosz
2 min. czytania
12.01.2023 10:10
Zareaguj Reakcja

Anna Dziewit-Meller poinformowała o śmierci swojego ojca, Piotra Dziewita. Smutną informację zamieściła na Instagramie. Internauci łączą się z nią w bólu.

Marcin Meller w żałobie. Gwiazdor TVN stracił bliską osobę
fot. Piotr Molecki/East News

Smutny początek roku w domu Marcina Mellera i Anny Dziewit-Meller. Żona dziennikarza poinformowała na Instagramie o śmierci swojego ojca, Piotra Dziewita. Wspominała go jako duszę towarzystwa i "człowieka anegdotę".

Dziś w nocy zmarł nasz Tata, tak dobrze znany wielu z Was Piotrek Dziewit, dusza niejednego towarzystwa, człowiek anegdota, chochlik i gość, który dla dobrego żartu zrobiłby wiele. Wśród moich przyjaciół i znajomych było też wielu jego przyjaciół - bo przejął Was ode mnie i bardzo się tym cieszył — napisała Anna.

Zapowiedziała, że Piotr Dziewit zostanie pochowany 18 stycznia na warszawskim Cmentarzu Komunalnym. Pogrzeb dziennikarza będzie miał charakter świecki.

Zobacz także: Meller poprosił ludzi o pieniądze na nowy program. W sieci oburzenie. "Za swoje rób"  

Internauci wspierają Annę Dziewit-Meller

W tych trudnych chwilach Anna Dziewit-Meller może liczyć na wsparcie internautów, którzy rozumieją jej ból. W sekcji komentarzy pod postem dziennikarki pojawiło się mnóstwo kondolencji i słów współczucia. Wśród komentujących nie zabrakło przedstawicieli świata show-biznesu.

Ściskam mocno, współczuję Wam i wszystkim bliskim Waszego Taty, odejście rodzica jest bardzo trudne — napisała Aleksandra Kasprzyk Dąbrowska.

Aniu, moje kondolencje — skomentowała Magda Mołek.

Anna Dziewit-Meller podziękowała wszystkim, którzy okazują jej wsparcie. Przyznała, że słowa znajomych i internautów dodają jej otuchy.

W imieniu moim, mamy i Wojtka bardzo wszystkim dziękuje za te liczne dobre słowa i współczucie. To naprawdę nam pomaga w tych ciężkich chwilach — czytamy pod postem.

Źródla: RadioZET.pl/Instagram: @anna_dziewit_meller