Obserwuj w Google News

Magdalena Narożna w masce tlenowej. Gwiazda Pięknych i Młodych ciężko chora? "Wykończą mnie"

2 min. czytania
19.01.2023 13:06

Magdalena Narożna mocno zaniepokoiła fanów jedną z najnowszych relacji opublikowanych w mediach społecznościowych. Wokalistkę Pięknych i Młodych widzimy w masce tlenowej. Czy gwiazda disco polo dobrze się czuje?

Magdalena Narożna
fot. Pawel Murzyn/East News / Instagram @madzia_pim

Magdalena Narożna to jedna z wokalistek disco polo, która doskonale wykorzystała powracającą modę na "piosenkę chodnikową". Razem z zespołem Piękni i Młodzi stworzyła takie hity gatunku jak "Niewiara" czy "Ona jest taka cudowna". Obecnie możemy oglądać grupę na największych ogólnopolskich koncertach, gdzie nie brakuje rytmów disco. Magda, która skrupulatnie wykorzystuje rozgłos, jest w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jedna z najnowszych relacji Narożnej mocno zaniepokoiła internautów. Czyżby wokalistka ciężko chorowała?

Magdalena Narożna ciężko chora? Wokalistka Pięknych i Młodych w masce tlenowej

Na profilu Magdaleny Narożnej na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które zmroziło wielbicieli artystki. Na mrocznej fotografii widzimy bowiem Magdę w masce tlenowej na twarzy. Także opis nie nastraja optymistycznie.

- Te przeklęte wirusy mnie wykończą - stwierdziła wokalistka.

Przypomnijmy, że Narożna już na początku stycznia informowała, że "rozkłada ją choroba". Miejmy nadzieję, że to nic poważnego, być może Magdalena dołączyła do setek tysięcy Polaków, którzy zmagają się obecnie z grypą. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Redakcja poleca

Magdalena Narożna najbardziej medialną wokalistką disco polo?

Sukces Pięknych i Młodych, a także głośny medialny konflikt z byłym mężem Dawidem Narożnym sprawiły, że o Magdzie zrobiło się głośno. Przełożyło się to na zainteresowanie piosenkarką w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już niemal 200 tysięcy użytkowników, którzy mogą podziwiać między innymi zdjęcia z zagranicznych podróży gwiazdy disco polo. Magda nie wstydzi się ciała, które często odsłania, pozując w bikini.

Popularność to także liczne plotki, Narożna przekonała się o tym, kiedy zaczęły pojawiać się doniesienia tym, że spodziewa się drugiego dziecka.

- Przyzwyczaiłam się, że jestem co najmniej 5 razy w roku w ciąży. Trzeba uważać na zdjęcia, jakie się umieszcza w social mediach. Trzeba uważać jakie bluzki się zakłada lub jak się pozuje do zdjęcia, fani różnie to odbierają. Nawet moja mama zrobiła mi kiedyś wyrzuty, dzwoniąc do mnie i mówiąc, jak mogłam jej nie powiedzieć, że jestem w ciąży - opowiadała w rozmowie z "Super Expressem".

Post Magdaleny Narożnej
fot. screen: Instagram @madzia_pim