Obserwuj w Google News

Kryzys w życiu Magdy Narożnej. Znów rozstanie? Zabrała głos

2 min. czytania
10.07.2023 13:53
Zareaguj Reakcja

Magda Narożna to jedna z tych artystek disco-polo, którym udało się zaistnieć w szerokim show-biznesie za sprawą różnych programów telewizyjnych – jak na przykład „Taniec z gwiazdami”. Artystkę, znaną z formacji „Piękni i młodzi”, obserwują w sieci tysiące fanów. Ostatnio podzieliła się zdjęciem, które mocno zaniepokoiło internautów. Obawiają się, że ich ulubiona wokalistka rozstała się z ukochanym. Jej słowa dają do myślenia.

Magda Narożna o kryzysie w związku
fot. Instagram/@madzia_pim/screen

Magdalena Narożna przez 7 lat była żoną Dawida Narożnego, z którym ma nastoletnią już córkę. W 2019 roku para się rozstała i choć początkowo zdawało się, że byli małżonkowie zakończyli swój związek w zgodzie, to potem zaczęły wychodzić na jaw okoliczności, które temu przeczyły. Wkrótce Narożny został wykluczony z zespołu „Piękni i młodzi”. Wcześniej jednak było wiadomo, że obydwoje są już w nowych związkach. Kolejnym partnerem Magdy Narożnej został jej kolega ze szkoły podstawowej – Krzysztof Byniak. Para dość szybko ogłosiła swoje zaręczyny, ale do tej pory unikała tematu swojego ślubu. Teraz fani zaczęli się martwić, czy aby tych dwoje wciąż jest razem.

Magdalena Narożna komentuje pogłoski o kryzysie w związku

Ostatnio Magda Narożna pochwaliła się zdjęciami z relaksu nad jeziorem. Nie była sama – towarzyszył jej jakiś mężczyzna, jednak nie był to jej narzeczony. Fani zaczęli spekulować i martwic się, czy wszystko z jej związkiem jest w porządku. Niektórzy zauważają, że od dłuższego już czasu gwiazda nie publikuje zdjęć z ukochanym.

Redakcja poleca

„Fakt” postanowił dopytać u źródła. Tabloid skierował do Magdy Narożnej pytanie o ślubne plany, a ona… odpowiedziała dość wymijająco.

Plany zawsze są, a czy tak będzie? To jest nasza prywatna sprawa i takie wydarzenie, to nie jest publiczne przedstawienie. Jeżeli ktoś z moich fanów o tym się dowie, to już na pewno po fakcie. Dla mnie to jest celebracja rodzinna i nie chciałabym robić z tego pokazówki. Dla prawdziwego szczęścia i miłości ta cała otoczka nie jest potrzebna

– przekazała.

Czy taka odpowiedź może uspokoić fanów? Trudno powiedzieć, można wręcz założyć, że będzie wręcz wodą na młyn dla plotek.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl