Obserwuj w Google News

Magda Narożna pokazała się po przemianie. Internauci: "Dzidzia piernik" [FOTO]

2 min. czytania
03.07.2023 20:27

Magdalena Narożna wyraźnie schudła i pochwaliła się nową fryzurą w mediach społecznościowych. Nie wszystkim fanom przypadła do gustu metamorfoza liderki Pięknych i Młodych. Czy rzeczywiście odmłodziła się na siłę?

Magdalena Narożna
fot. screen: Instagram @madzia_pim

Magdalena Narożna to jedna z piosenkarek, która wypłynęła dzięki powracającej modzie na disco polo. Razem z grupą Piękni i Młodzi wylansowała takie hity gatunku jak "Niewiara" i "Ona jest taka cudowna". Magda cieszy się dużą popularnością w mediach społecznościowych, relacjonując fanom swoje życie zawodowe i prywatne. W ostatnim czasie 34-latka postanowiła przejść metamorfozę i zrzucić zbędne kilogramy, zmieniła także fryzurę. Zdaniem części fanów Narożna zmieniła się jednak na gorsze.

Magda Narożna pokazała się po metamorfozie. Gwiazda Pięknych i Młodych wygląda gorzej?

Na profilu Magdaleny Narożnej na Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których piosenkarka zaprezentowała się w nowej fryzurze. Szczupła sylwetka i kucyki zdaniem wielu osób sprawiają, że wygląda o wiele młodziej. Nie brakuje jednak internautów, którzy zarzucają 34-latce zmianę na gorsze, a nawet odmładzanie się na siłę.

- Z całym szacunkiem, ale „dawna” wersja pani była lepsza. A tu tzw. dzidzia piernik, ale tak naprawdę, to pani ma się dobrze czuć.

- Za dużo już schudłaś, twarz odczuła spadek wagi, kiedyś wyglądałaś zdrowo, pięknie.

- Jakoś tak niezdrowo - oceniali surowo użytkownicy Instagrama.

Na szczęście nie brakowało także wielbicieli, którym metamorfoza Magdy przypadła do gustu.

- Polska Britney Spears? Dla mnie bomba - napisał jeden z internautów.

Sama Narożna z pewnością cieszy się ze zrzucenia zbędnych kilogramów. Zdradziła nawet, jak tego dokonała.

Redakcja poleca

Magdalena Narożna zdradziła swój sekret. Jak gwiazda Pięknych i Młodych straciła zbędne kilogramy?

W jednym z wcześniejszych postów Magdalena Narożna zdradziła, jak udało jej się schudnąć. Zdaniem piosenkarki najważniejsza jest aktywność fizyczna i zdrowe nawyki.

- Zdrowe podejście do życia. Niekoniecznie tylko i wyłącznie wyrzeczenia! Naucz się żyć w zgodzie ze swoim organizmem: nawadniaj się, staraj się jeść jak najmniej przetworzone i zdrowe produkty, regularność, sen i w moim przypadku przede wszystkim aktywność fizyczna. Pamiętajcie, każdy z nas jest inny! Zacznij od małych kroków! Głodzenie się i doprowadzanie siebie samego do wręcz chorego stosunku do jedzenia nie jest rozwiązaniem! Zacznij od zrobienia badań, sprawdź, czy z twoim organizmem jest wszystko ok.  i przede wszystkim bądź konsekwentny! - radziła.

Z pewnością rady Magdy są cenne dla wielu jej wielbicieli.