Obserwuj w Google News

Magda Łucyan urodziła. Dziennikarka TVN pokazała zdjęcie i zdradziła płeć

2 min. czytania
13.02.2023 21:15
Zareaguj Reakcja

Magdalena Łucyan pod koniec października 2022 roku ogłosiła, że wraz z ukochanym, Piotrem, spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Teraz dziennikarka „Faktów” TVN pochwaliła się, że została mamą. Zdradziła płeć maleństwa. Gratulujemy!

Magdalena Łucyan TVN
fot. screen Instagram magda_lucyan

Magda Łucyan jest dziennikarką znaną z „Faktów” TVN. Na TVN24 prowadzi też cykl „Rozmowy o końcu świata”, jest również autorką książek „Dzieci Getta” i „Powstańcy”. W 2019 roku wzięła ślub, a w 2022 roku pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. W ostatnim czasie poruszyła też temat swojej choroby.

Dziennikarka TVN bała się, że nie zajdzie w ciążę. Wszystko przez to, że po kilkunastu latach usłyszała trafną diagnozę – endometrioza. Magda Łucyan podjęła walkę z chorobą: przeszła operację, jednak zabieg nie przyniósł poprawy.

Zobacz także:  Magdalena Łucyan z TVN o chorobie. Ma pretensje do lekarzy. "Lista błędów, prawdziwa męka"

Magda Łucyan została mamą. Dziennikarka TVN pokazała zdjęcie maluszka

W pewnym momencie lekarze nie dawali szans na zajście w ciążę. Dziennikarka przeszła drugą operację, która miała naprawić zaniedbania wcześniejszego leczenia. Stan zdrowia poprawił się na tyle, że Magda Łucyan doczekała się upragnionego dziecka. Doświadczenia zainspirowały ją do nakręcenia reportażu „Taka twoja uroda” traktującego o kobietach zmagających się z endometriozą.

Magda Łucyan wygrała nierówną walkę i 13 lutego, dzień przed Walentynkami, ogłosiła, że została mamą. Opublikowała post na Instagramie – pokazała maleńkie stópki dziecka. Dziennikarka cieszy się upragnioną córeczką.

- Mała T. - napisała Magda Łucyan. Pod zdjęciem posypały się dziesiątki gratulacji.

- Fantastycznie – cieszyła się Monika Olejnik.

- Gratulacje – napisano z oficjalnego konta „Faktów” TVN.

Redakcja poleca

- Wszystkiego najlepszego dla Was – skomentowała Karolina Malinowska.

- Brawo – gratulowała Natalia Klimas.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska