Obserwuj w Google News

Maffashion wtulona w Roxie Węgiel. Zmysłowa sesja gwiazd w Barcelonie [FOTO]

2 min. czytania
07.12.2022 17:41
Zareaguj Reakcja

Na profilu Maffashion na Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których widzimy blogerkę przytulającą Roksanę Węgiel. Okazuje się, że gwiazdy wzięły udział w sesji zdjęciowej znanej marki. Roxie na fotografiach wygląda niczym profesjonalna modelka.

Roksana Węgiel /  Maffashion
fot. VIPHOTO/East News / Jan Bielecki/East News

Roksana Węgiel zyskała ogromną popularność w wieku zaledwie 13 lat, zwyciężając w finale "The Voice Kids" i zdobywając dla Polski zwycięstwo w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Dziś 17-letnia Roxie to już ogólnopolska gwiazda, doceniana także poza granicami naszego kraju. Sprawdziła się jako prowadząca "You Can Dance. Nowa generacja", a teraz wykorzystuje urodę, podbijając branżę modową. W najnowszej sesji zdjęciowej możemy oglądać ją u boku Maffashion.

Redakcja poleca

Roksana Węgiel została modelką? Wzięła udział w sesji zdjęciowej z Maffashion

Za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie Maffashion pochwaliła się efektami nowej sesji zdjęciowej, która promuje linię biżuterii. Blogerce i modelce partnerowała Roksana Węgiel.

- Razem z Roxie Węgiel jako dumne ambasadorki marki, której początki sięgają 1920 roku. Mam przyjemność zaprezentować Wam efekty kolejnej, oficjalnej kampanii. Sesja reklamowa odbyła się parę tygodni temu w Barcelonie. Na pewno później dodam backstage i zapiszę go w wyróżnionej relacji. Jeszcze dziś wleci kolejny post i chyba moje ulubione zdjęcie z kampanii. Ciekawa jestem też, którą fotę Wy wybierzecie i będzie Waszym Top (...)  Roxie, do zobaczenia! - napisała Maffashion.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Zdjęcia z sesji znalazły się także na Instagramie Węgiel, która nie ukrywała radości i dumy ze współpracy z jedną z najpopularniejszych polskich blogerek modowych.

W Barcelonie razem z Maffashion przygotowałyśmy dla was nową sesję foto i video, którą już wkrótce będziecie mogli zobaczyć w każdym salonie - zapowiedziała piosenkarka.

Trzeba przyznać, że Roxie jako modelka sprawdziła się świetnie. Kto wie, być może już niedługo zobaczymy ją także na wybiegu.