Obserwuj w Google News

Maciej Kurzajewski przeszedł metamorfozę. Smaszcz zostawiła wymowny komentarz

2 min. czytania
28.05.2023 17:58
Zareaguj Reakcja

Maciej Kurzajewski przeszedł transformację. Pokazał się internautom w nowej fryzurze, która najwyraźniej przypadła do gustu jego byłej żonie. Paulina Smaszcz zamieściła pod zdjęciem pracownika TVP niezwykle wymowny komentarz. Można zauważyć w nim pewną uszczypliwość.

Maciej Kurzajewski przeszedł metamorfozę. Smaszcz zostawiła wymowny komentarz
fot. Arsen Petrovych/TVP/East News, Pawel Wodzynski/East News

Maciej Kurzajewski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych pracowników Telewizji Polskiej. W swojej karierze prowadził wiele znanych programów na antenie publicznego nadawcy. Mogliśmy zobaczyć go między innymi w „Wielkim teście”, Dzień dobry, Polsko!” i w „Czarze par”. Razem ze swoją partnerką, Katarzyną Cichopek, prowadzi śniadaniowy program „Pytanie na śniadanie”.

Chociaż w swojej karierze zaliczył kilka wpadek – między innymi zarzucano mu naruszenie zasad etyki dziennikarskiej – widzowie darzą go ogromną sympatią. Niedawno wraz ze swoją ukochaną został nagrodzony Telekamerą. Niestety nie mógł odebrać jej osobiście, w związku z czym Cichopek musiała go usprawiedliwić.

Kurzajewski od lat bryluje na ekranach i nie słynie z zamiłowania do drastycznych zmian w swoim wyglądzie. Widzowie TVP kojarzą go jako wiecznie uśmiechniętego gospodarza „Pytanie na śniadanie” o raczej mało zaskakującym image’u. Teraz partner Katarzyny Cichopek postanowił to zmienić. Zdecydował się na metamorfozę, która najwyraźniej przypadła do gustu nawet jego byłej żonie, Paulinie Smaszcz.

Zobacz także: Kasia Cichopek przekazała radosne wieści. Internauci pospieszyli z gratulacjami

Maciej Kurzajewski przeszedł metamorfozę

Wiosna to idealny czas na zmiany. Niektórzy chcą wtedy zmodyfikować swój styl życia albo dietę. Inni stawiają na transformacje wizualne. Maciej Kurzajewski należy do tej drugiej grupy. Gwiazdor TVP przeszedł niedawno metamorfozę. Partner Cichopek postanowił zmienić fryzurę. Udał się do fryzjera i dał mu zaszaleć. Po wszystkim pokazał się fanom w krótszych włosach.

Paulina Smaszcz komentuje przemianę Macieja Kurzajewskiego

Jego nowy wygląd spodobał się wszystkim. Nawet Paulinie Smaszcz, która od dawna nie szczędzi Maćkowi uszczypliwości. W pewnym momencie była żona sprawiała mu na tyle duży kłopot, że Kurzajewski postanowił szukać pomocy prawnej. Tym razem jednak Smaszcz powstrzymała się od krytyki. Przynajmniej w pewnym sensie.

Pod zdjęciem Macieja Kurzajewskiego zamieściła komentarz, w którym pochwaliła jego nową fryzurę. „Super! Mój fryzjer Wojtek nareszcie modnie obciął Maćka. Dobrze, że Ciebie poleciłam Frankowi i Maćkowi, dzięki temu super wyglądają” – napisała.

„Nareszcie”? Czyżby w ten sposób sugerowała, że do tej pory Maciej paradował z niemodną fryzurą? Jeżeli w ten sposób chciała sprowokować swojego byłego, to jej się nie udało. Kurzajewski pozostawił jej wypowiedź bez komentarza.

Bon rozdaje Radio ZET. Zgłoś się do naszej zabawy i wygraj gotówkę na wakacje!

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News

Źródła: RadioZET.pl