Obserwuj w Google News

Uczestnik "Love Island" okłamał produkcję i swoją dziewczynę? Fani zwietrzyli przekręt

2 min. czytania
24.03.2023 17:22
Zareaguj Reakcja

Kuba "Jay" Wiśniewski dołączył do reality show "Love Island. Wyspa miłości" w TV4, ale jego uczciwość szybko stanęła pod znakiem zapytania. Wszystko przez internautów, którzy donoszą, że uczestnik ma dziewczynę. Zaskakuje też komentarz rzekomej partnerki Jaya. Bohater afery zostanie zdyskwalifikowany?

Kuba Jay Wiśniewski z Love Island 7
fot. Instagram:@loveislandwyspamilosci

Nowa, 7. edycja "Love Island. Wyspa miłości" w TV4 rozgrzewa widzów nie tylko na ekranie. Fani emocjonują się miłosnymi gierkami uczestników na Instagramie, gdzie ostatnio sporo emocji wywołuje znajomość Oli i Kuby "Jaya" Wiśniewskiego. Internauci postanowili bliżej przyjrzeć się nowemu uczestnikowi i zajrzeli na jego instagramowy profil. Wnioski okazały się zaskakujące. W dodatku w komentarzach odezwała się rzekoma dziewczyna Kuby i oznajmiła, że jest zaskoczona obecnością jej partnera w randkowym show. 

Redakcja poleca

Kuba Jay z "Love Island" zataił, że jest w związku? 

Z ustaleń internautów wynika, że Jay nie jest singlem, a przynajmniej nie był nim jeszcze tydzień przed pojawieniem się w "Love Island". Zdradzić go miało oznaczenie na zdjęciu pewnej dziewczyny. Fotka zawierała podpis: "Teneryfa z moim ukochanym". 

Widzowi zaczęli podejrzewać, że Kuba jest w związku, a zatem łamie regulamin show, wedle którego uczestnicy powinni mieć status osoby wolnej. Czyżby Jay oszukał produkcję "Wyspy miłości", uczestniczki, a nade wszystko swoją partnerkę? 

Ciekawe światło na sprawę rzucają komentarze osób z otoczenia Kuby. Donoszą one, że Jay ma w Anglii dziewczynę

Ludzie! On przecież z Jess jest od przeszło roku. Znam ich z Nottingham, także nie dajcie się zwieść, bo to jest oszust jakich mało. I podkreślam, że cały czas są razem

- czytamy w komentarzach na Instagramie.

W końcu przemówiła rzekoma ukochana uczestnika. Fani zapytali ją, jak to się stało, że Jay będąc z nią w związku, szuka dziewczyny w programie. Kobieta stwierdziła, że o udziale Kuby w polskim show nic nie wie

Nie puściłam go do show. Nie wiedziałam, że się tam pojawi

- odparła. 

Jeśli doniesienia widzów są prawdziwe, to Jayowi grozi dyskwalifikacja. Jednak nie brakuje podejrzeń, że produkcja i dziewczyna uczestnika o wszystkim wiedzą, ponieważ program jest całkowicie wyreżyserowany. 

Alicja Walczak z "Big Brothera" wygrała walkę z rakiem. Jak dziś wygląda gwiazda Wielkiego Brata?