,

Alicja Walczak z "Big Brothera" wygrała walkę z rakiem. Jak dziś wygląda gwiazda Wielkiego Brata?

24.03.2023 18:22

Alicja Walczak wzięła udział w pierwszej edycji polskiego "Big Brothera". Zmysłowa brunetka podbiła serca widzów, lecz gdy jej 5 minut minęło, zniknęła z show-biznesu i skupiła się na rozwijaniu własnej działalności. Jak dzisiaj wygląda 55-letnia Alicja Walczak i czym się zajmuje? 

Alicja Walczak z "Big Brothera"
fot. Instagram:@alicja.walczak.big_brother_

Alicja Walczak była uczestniczką pierwszej edycji "Big Brothera" w 2001 roku. Program wygrał wówczas nieżyjący już Janusz Dzięcioł, ale to właśnie Alicja należała do najbardziej lubianych bohaterek reality show. Mimo to gwiazda nie wykorzystała powszechnej sympatii, by zrobić karierę w show-biznesie jak Klaudiusz Sevković, Gulczas, Manuela Michalak czy Małgorzata Maier. Gdy znajomi z domu Wielkiego Brata ruszyli na podbój telewizji, ona zajęła się edukacją i rozwijaniem biznesu artystycznego. 

Alicja Walczak z "Big Brothera" przeżyła wypadek i pokonała raka 

Po wyjściu z programu widzowie mogli zobaczyć Alicję w roli agentki CBŚ "Kobry" w filmach "Gulczas, a jak myślisz..." i "Yyyreek! Kosmiczna nominacja". Przez kolejne lata Walczak sporadycznie pojawiała się na ekranie, głównie przy okazji wspomnień dotyczących pierwszego "Big Brothera". Przez ten czas w jej życiu sporo się zmieniło. 

Po przygodzie w reality show poświęciła się nauce i podróżom. Skończyła trzy fakultety. W 2010 roku obroniła dyplom na Wydziale Grafiki gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Skończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim oraz szkoły w Gdyni i we Włoszech. Została tłumaczką włoskiego. Założyła firmę Aliart zajmującą się fotografią. 

Życie gwiazdy "Big Brothera" jednak nie zawsze układało się sielankowo. Alicja Walczak przeżyła groźny wypadek samochodowy, w wyniku którego doznała poważnego urazu kręgosłupa. Potem musiała stoczyć walkę z rakiem drobnokomórkowym płuca. W trudnym czasie leczenia pomagała jej wiara w Boga. Zresztą już w domu Wielkiego Brata Alicja podkreślała swoją religijność - każdego wieczora klękała przy łóżku i odmawiała pacierz. 

Alicja Walczak - jak wygląda i co dziś robi uczestniczka "Big Brothera"?

Dzisiaj Alicja Walczak ma 55 lat. Maluje obrazy i fotografuje. Swoimi pracami dzieli się na własnej stronie internetowej oraz na Instagramie. Jak podkreśla, jej obrazy znajdują się w kolekcjach we Włoszech, Norwegii i USA. 

Czy bardzo się zmieniła? Zdaniem internautów wcale! Alicja nadal pozostaje wierna długim, czarnym włosom. Rysy i figura też nie uległy zmianie. Zresztą sami zobaczcie, jak obecnie prezentuje się 55-letnia Alicja Walczak z "Big Brothera". My też mamy wrażenie, że czas się dla niej zatrzymał. 

Frytka wytłumaczyła się z seksu w "Big Brotherze". Zdradziła szokującą prawdę

loader

Logo radiozet Dzieje się