Obserwuj w Google News

Krzysztof Skiba brutalnie zażartował z Ryszarda Terleckiego

Anna Skalik
2 min. czytania
06.04.2023 11:05
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Skiba w kontrowersyjny sposób skomentował wejście Finlandii do NATO. Muzyk Big Cyca nawiązał przy tym do polityka PiS, Ryszarda Terleckiego i jego hippisowskiej przeszłości.

Krzysztof Skiba zakpił z Ryszarda Terleckiego
fot. Instagram/@skibabigcyc/Wojciech Olkusnik/East News

Krzysztof Skiba podzielił się na Instagramie swoją refleksją, związaną z przyjęciem Finlandii do Sojuszu Północnoatlantyckiego. Było to niezwykle podniosłe wydarzenie na całej arenie międzynarodowej, a w mediach komentowane było jako ważna "lekcja" dla Władimira Putina. Ten istotny fakt dostrzegł również Krzysztof Skiba, który od dawna uważnie obserwuje i komentuje wydarzenia społeczne czy polityczne - nie tylko w swoich piosenkach i felietonach, ale również w mediach społecznościowych. W swoim najnowszym wpisie na Instagramie muzyk Big Cyca w osobliwy sposób ocenił poruszenie w powodu wstąpienia Finlandii do NATO, przy okazji nawiązując od przeszłości polityka Prawa i Sprawiedliwości - Ryszarda Terleckiego.

Krzysztof Skiba żartuje z Ryszarda Terleckiego

Na Instagramie Krzysztofa Skiby pojawił się kontrowersyjny komentarz, w którym samo przyjęcie Finlandii do NATO zdaje się schodzić na dalszy plan. Na pierwszy wysuwają się nawiązania do dawnych hippisowskich ekscesów Ryszarda Terleckiego.

- Wielkie mi halo, że Finlandia weszła do NATO. W barku Terleckiego zawsze była - i to z butaprenem - napisał lider formacji Big Cyc.

Internauci z mieszanym uczuciem zareagowali na osobliwy wpis Krzysztofa Skiby. Wśród komentarzy z uśmiechniętymi emotkami nie zabrakło krytycznych słów pod adresem gwiazdora.

- Wikipedia i kim jest pan Skiba? Artysta, muzyk, autor piosenek, członek Zespołu BIG CYC, satyryk oraz dziennikarz i scenarzysta !!!, itd. itp. Osiągnięć życiowych cała moc. I pomyśleć, że dla ich osiągnięcia wystarczyło zostać absolwentem LO w Gdańsku im. Mikołaja Kopernika. Zaiste, zacna to musi być uczelnia, skoro spod swoich skrzydeł wypuszcza tak wszechstronnie wykształcone osoby. Cholera, po co ja studiowałem, jak wystarczyło zrobić z siebie idiotę, przytyć i wyglądać jak Minionek.
- Skiba stara wie ze "ćpiesz"? Znasz ten teks "być śmieszny jak skiba".
- Skiba ze zdrowiem psychicznym wszystko u Ciebie w porządku, tak pytam - piszą internauci, którym nie spodobał się tok myślenia wokalisty Big Cyca.

Redakcja poleca

Sam artysta na komentarze nie odpowiada. Być może jest zajęty przygotowaniami do ślubu z młodszą o 26 lat partnerką. Przypomnijmy, że w mediach właśnie pojawiły się informacje na temat uroczystości. Wiemy już, kiedy Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska powiedzą sobie "tak". Trzeba przyznać, że ostatnio to głównie osobiste życie gwiazdora komentowane jest w mediach.