Obserwuj w Google News

Ukochana Krzysztofa Skiby odpowiedziała na wulgarny komentarz. "Po**chać na boku"

2 min. czytania
04.04.2023 11:10
Zareaguj Reakcja

Karolina Kempińska postanowiła pokazać publicznie jeden z wulgarnych komentarzy pod swoim adresem. Partnerka Krzysztofa Skiby musi nieustannie mierzyć się z internetowym hejtem. Tym razem jednak przekroczono granicę. 

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska
fot. screen: Instagram @karokempi

Krzysztof Skiba jest już po rozwodzie i układa sobie życie z nową ukochaną. Związek satyryka znanego z grupy Big Cyc z młodszą o 27 lat Karoliną Kempińską budzi wiele emocji. Choć 59-latek, ogłaszając nową relację, informował, że jest z żoną w separacji, para musiała mierzyć się z falą krytyki. Niestety, internauci niezadowoleni z faktu, że Skiba i Kempińska chwalą się swoim szczęściem, wielokrotnie pozwalali sobie na zbyt wiele. Przykładem wulgaryzmów i internetowego hejtu Karolina postanowiła podzielić się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Karolina Kempińska ma dosyć hejtu? Partnerka Krzysztofa Skiby pokazała wulgarny komentarz

Na Instastory Karoliny Kempińskiej pojawiła się relacja, w której 33-latka postanowiła opublikować jeden z komentarzy pod swoim adresem. Podkreśliła, że stara się nie zwracać uwagi na internetowy hejt, ale tym razem nie wytrzymała.

- Normalnie nie udostępniam żałosnych wiadomości itp., ale tu komentarz publiczny. Pewnie konto fake'owe, ale może ktoś zna pana i doniesie partnerce/partnerowi, jakie ma zdanie na temat wierności w związku i czego się spodziewać - napisała.

Użytkownik sieci uznał Kempińską, za kobietę, z którą Skiba mógłby zdradzać żonę, ale nie rozbijać dla niej małżeństwo. Ubrało swoje przemyślenia w wulgarne słowa.

- Rozumiem por**chać na boku fajną, chętną, gorącą laskę, ale zaraz się rozwodzić po tylu latach - czytamy.

Karolina zwróciła się także bezpośrednio to osoby, która napisała komentarz. 

Redakcja poleca

Karolina Kempińska walczy z hejtem. Ukochana Krzysztofa Skiby odpowiedziała internaucie

Karolina Kempińska postanowiła stanowczo odpowiedzieć na wulgarny komentarz. Podkreśliła, że osoba uważająca zdradę za rozwiązanie, nie powinna wypowiadać się na temat życia osobistego innych.

- Taki komentarz świadczy tylko o tobie. I współczuję partnerce przyszłej, jeśli według ciebie zdradzanie jest ok, a życie w prawdziwej miłości nie. Właśnie tacy ludzie hejtują, pseudo świętoszki, bez żadnej moralności. Ohyda - oceniła gorzko.

W połowie lutego Kempińska rozprawiła się na Instagramie z zarzutami o bycie "utrzymanką" Krzysztofa Skiby.

- Na co dzień pracuję w firmie informatycznej, fotomodelingiem tylko dorabiam, sama od zawsze na siebie zarabiam, nigdy nie chciałam być niczyją utrzymanką i nie jestem (...) Myślę, że nie ma nic bardziej „czystego”, niż uczucie wywodząca się z pięknej przyjaźni i dbania o drugą osobę - wyjaśniła.

Jak widać, hejterzy nadal nie mogą pogodzić się ze związkiem Krzysztofa i Karoliny.

Post Karoliny Kempińskiej
fot. screen: Instagram @karokempi