Obserwuj w Google News

Krzysztof Skiba bierze ślub z o 26 lat młodszą partnerką. Podali datę i miejsce

2 min. czytania
05.04.2023 19:45
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Skiba i jego partnerka Karolina Kępińska udzielili wywiadu, w którym poinformowali, że zamierzają wziąć ślub. Para zna już datę i miejsce uroczystości. Celebryci zdradzili swoje plany i szczegóły ceremonii.

krzysztof-skiba-bierze-ślub-z-o-26-lat-młodszą-partnerką-podali-datę-i-miejsce
fot. Michal Zebrowski/Dzien Dobry TVN/East News

Krzysztof Skiba niedawno zaskoczył fanów, przedstawiając światu nową ukochaną. Karolina Kępińska jest o 26 lat młodsza od lidera zespołu Big Cyc. Różnica wieku nie stanęła jednak na drodze rodzącemu się uczuciu. Muzyk jest już po rozwodzie. Krzysztof pożegnał się ze swoją wieloletnią żoną, Renatą już na pierwszej rozprawie, uzyskując rozwód za porozumieniem stron i bez orzekania o winie.

W najnowszym wywiadzie, którego udzielił wraz nową ukochaną, wokalista poinformował ślubnych planach. Para zna już datę i miejsce ceremonii. Zakochani zamieszkali razem w rodzinnym mieście Kępińskiej - Łodzi, gdzie Karolina na co dzień pracuje w firmie informatycznej.

Redakcja poleca

Krzysztof Skiba zdradza szczegóły ślubu z Karoliną Kempińską. „Będzie pięknie i kameralnie”

Ślub Skiby i Kępińskiej z pewnością wzbudzi masę emocji. Wcześniej internauci zdążyli już skrytykować muzyka za „zaręczyny bez rozwodu”. Para zdaje się jednak nie przejmować negatywnymi komentarzami i cieszy się, że odnalazła szczęście o swego boku.

- Trudno przejmować się opiniami ludzi, którzy nas nie znają, a tacy piszą komentarze na portalach plotkarskich. Kompletnie to lekceważymy, za to ważna są dla nas opinie naszych fanów, znajomych i przyjaciół, a te są bardzo pozytywne. Każdy, kto nas zna, widzi nasze szczęście. Nawet po występach, na których jesteśmy razem, ludzie podchodzą i mówią, że rzeczywiście widać łączące nas uczucie. Oboje przy sobie odżyliśmy, jesteśmy do bólu szczęśliwi - mówili w wywiadzie dla Eski.

Zobacz także: Skiba o rodzicach ukochanej. „Tata Karoliny jest o rok ode mnie młodszy”

Swego czasu Skiba wspomniał, że Kępińska marzy o kameralnym ślubie w gronie najbliższych i muzycznym występie Jacka Kawalca podczas uroczystości. Zdradził też, że pewien lokal namawiał ich, by zawarli z nim umowę. „Zafunduje nam wesele, abyśmy tylko media ściągnęli i nam zrobi wielką imprezę. Odmówilśmy” - powiedział. Wszystko wskazuje więc na to, że marzenie Karoliny o skromnej ceremonii się spełni.

- Mamy już datę ślubu! - wyjawili zakochani. - Możemy tylko zdradzić, że odbędzie się latem, a udzieli nam go Pani Prezydent Łodzi, Hanna Zdanowska. Będzie pięknie i kameralnie - cieszyli się.

Myślicie, że będą ze sobą szczęśliwi?