Obserwuj w Google News

Krzysztof Ibisz zemdlał na wizji. Runął na ziemię przed kamerami [WIDEO]

2 min. czytania
24.04.2023 07:42
Zareaguj Reakcja

Fani Krzysztofa Ibisza niedawno nieźle się przestraszyli. W sieci znalazło się nagranie, na którym widać, jak znany prezenter traci przytomność podczas prowadzenia jednego z programów. Ekipa od razu ruszyła mu na ratunek. Co się stało?

krzysztof-ibisz-zemdlał-na-wizji-runął-na-ziemię-przed-kamerami-wideo
fot. Artur Zawadzki/East News, Tik Tok (@lokiv95)

Krzysztof Ibisz to jeden z najpopularniejszych polskich prezenterów telewizyjnych. Gwiazdor od lat jest związany z Polsatem, gdzie prowadzi między innymi „ Taniec z Gwiazdami”. Jest też uczestnikiem obecnej edycji show „ Twoja twarz brzmi znajomo”. Najczęściej Ibisza można zobaczyć na ekranie w programach emitowanych na żywo. Wtedy nietrudno o wpadkę, choć ostatniego zdarzenia zarejestrowanego przez kamery nie można uznać za jeden z zabawnych telewizyjnych momentów. Niedawno sieć obiegło nagranie, na którym widać, jak prezenter traci przytomność na wizji. Co się stało?

Redakcja poleca

Krzysztof Ibisz stracił przytomność na wizji. Od razu ruszono mu na pomoc

Na umieszczonym na Tik Toku wideo Krzysztof Ibisz nagle chwyta się za gardło i pada na ziemię. Widać, że ma wyraźne problemy z oddychaniem. Wszystko podczas prowadzenia jednego z programów. „Krzysztof Ibisz mdleje na wizji” - napisano na nagraniu, które widziało już ponad 2 miliony osób.

Przestraszonych fanów prezentera uspokajamy. Fragment programu „Gwiazdy i gwiazdeczki”, którego gospodarzem był Ibisz, to jedynie część jednego z odcinków serialu „Policjanci i policjantki”. Gwiazdor zdecydował się wystąpić w hicie TV4 i wcielić się w samego siebie. Serialowy Krzysztof pada jednak ofiarą przestępstwa, którego skutki widzimy na ekranie.

To dobra okazja, by przypomnieć o konieczności weryfikacji informacji. Nie wszystko, co zobaczymy w internecie, musi okazać się prawdą. Niestety coraz łatwiej manipulować faktami, dlatego apelujemy o czujność. Na szczęście w rzeczywistości Krzysztof Ibisz może pochwalić się świetnym zdrowiem. Niedawno prezenter po raz trzeci został ojcem i udzielił wywiadu z ukochaną, w którym zdradził, czy planują kolejne dziecko.