Obserwuj w Google News

Joanna Krupa i Ewa Chodakowska w nowym programie TVN. Ruszyły castingi. "Tego jeszcze nie było"

2 min. czytania
22.02.2023 15:43
Zareaguj Reakcja

Wielbiciele Joanny Krupy i Ewy Chodakowskiej mają powody do radości. Modelka i trenerka pojawią się w nowym programie TVN skierowanym do małżeństw. Gwiazdy ogłosiły castingi. Jak i gdzie się zgłosić?

Joanna Krupa i Ewa Chodakowska
fot. VIPHOTO/East News

Joanna Krupa to jedna z najpopularniejszych na świecie polskich modelek, która doskonale odnalazła się także jako osobowość telewizyjna. Od 2010 możemy ją oglądać w roli jurorki " Top Model", była także gwiazdą "Tańca z gwiazdami" i prowadzącą "Misja pies". Fani Joanny z pewnością z niecierpliwością czekali na kolejny format z jej udziałem. Mamy dla nich dobre wieści, Krupa zapowiedziała zupełnie nowy program, w której towarzyszyć jej będzie inna wielka gwiazda. Modelka poprowadzi show wspólnie z Ewą Chodakowską.

Joanna Krupa i Ewa Chodakowska razem. Gwiazdy w nowym programie TVN

Na profilu Ewy Chodakowskiej na Instagramie pojawiły się wspólne zdjęcia trenerki i Joanny Krupy. Panie postanowiły pochwalić się nowym programem, który pojawi się w ramówce TVN. Format ma być skierowany do małżeństw.

- Wstrzymuje oddech i czekam na twoją reakcję. Tego jeszcze nie było. Czas zdradzić pierwsze szczegóły projektu, nad którym pracujemy od kilku miesięcy razem z TVN i Joanną Krupą. Pora połączyć siły. Przedstawiamy ci projekt dedykowany parom małżeńskim z długoletnim stażem. Tak! W tym projekcie bohaterami będziecie ty i twój mąż. Jestem podekscytowana i pełna wiary, że dzięki niemu wiele par nie tylko zmieni swoje życie, ale przede wszystkim znów zostanie porwana, przez piękne emocje, które doprowadziły je do ślubu! - czytamy.

Zapowiedź z pewnością zaintrygowała fanów obu pań, tym bardziej że chętne osoby mogą walczyć o możliwość udziału w najnowszym show.

Redakcja poleca

TVN zapowiada program dla małżeństw. Jak się zgłosić?

W poście opublikowanym na Instagramie Ewa Chodakowska wyjaśniła kto i w jaki sposób może zgłosić się do programu, który poprowadzi z Joanną Krupą.

- Bądź częścią pięknej, miłosnej historii i zgłoś się na casting na stronie www.tvn.pl, zakładka "Castingi". Bezpośredni link wrzucam na Instastory. Uwaga! Do castingu mogą zgłaszać się tylko pary. Więcej kart odsłonimy wkrótce. Tymczasem jestem pełna tak pozytywnych emocji, że trudno wyrazić je słowami. Wierzę w ciebie i w to, że razem stworzymy coś pięknego i ważnego - czytamy.

Post Ewy spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem internautów. Wielu z nich wyraziło zainteresowanie udziałem w show.

- Na coś takiego czekałam! Musiałam chyba urodzić po drodze dwójkę dzieci i zasiedzieć się w domu z jeszcze większym bagażem kalorycznym odczuć potrzebę nowej skóry, nowego życia. Mąż też nosił ciąże razem ze mną.  Ciekawa jestem, jakie są warunki, czy grubaski są waszym targetem! Jeśli tak, I’m in!

- Ewa jestem pewna, że pomożecie wielu parom rozkwitnąć na nowo. Już nie mogę się doczekać emisji programu - czytamy w komentarzach.

Kto wie, być może szykuje się kolejny telewizyjny hit.