Obserwuj w Google News

Joanna Krupa rozstała się z mężem? "Duży temat"

2 min. czytania
22.02.2023 13:26
Zareaguj Reakcja

Czyżby polsko-amerykańska sielanka Joanny Krupy i Douglasa Nunesa dobiegła końca? W sieci zawrzało od doniesień o rzekomym rozstaniu celebrytki i biznesmena. Światło na ich relację rzuca wywiad, którego niedawno udzieliła Krupa.

Joanna Krupa rozstała się z mężem? "Duży temat"
fot. Splash / SplashNews.com/East News

Joanna Krupa i Douglas Nunes są razem od 2018 roku. Są ze sobą prawie pięć lat, lecz modelka rzadko pokazuje się w towarzystwie ukochanego. Podróże do Polski zwykle odbywa samotnie lub z córką. Pierwsze doniesienia o kryzysie w małżeństwie celebrytki i biznesmena pojawiły się w mediach, gdy wyszło na jaw, że Douglas i Joanna korzystają z terapii dla par. Powodem spięć pomiędzy nimi mają być odmienne zdania na temat wychowania małej Ashy.

Nieraz mamy trzecią osobę, z którą lubimy rozmawiać. Czasem ja myślę, że mam rację, czasem on myśli, że ma rację. Jak trzecia osoba w to wchodzi, to otwiera też możliwości, żeby pomyśleć inaczej, albo pozwala zrozumieć tę inną osobę. Mogę pomyśleć, jak bym reagowała, gdybym była na jego miejscu - przyznała w rozmowie z Pudelkiem Krupa.

Czasami bywa tak, że różnice w poglądach potrafią poróżnić partnerów na stałe, a to niechybnie prowadzi do rozstania. Czy tak właśnie stało się w przypadku Joanny i Douglasa? Jej słowa mogą to sugerować...

Zobacz także:  Joanna Krupa ma problemy zdrowotne. Opowiedziała o strasznej chorobie

Joanna Krupa rozstała się z Douglasem Nunesem?

Kiedy jest w Polsce, Joanna Krupa nie ma gdzie się podziać. Nie ma zamiaru tułać sie z córką po hotelach i zależy jej na tym, by znaleźć dla siebie i swojej pociechy jakiś azyl. Marzy jej się własne lokum.

Właśnie szukam teraz miejsca swojego dla mnie i dla Ashy, żeby nie ciągle hotele tylko, żeby przyjechać do swojego miejsca - powiedziała w rozmowie z Viva.pl.

Przyznała, że najwygodniej byłoby jej spędzać sześć miesięcy w Polsce, a pozostały czas za granicą. Niestety jej zdaniem jest to niewykonalne.

Niestety nie jestem sama, Asha ma ojca. - wytłumaczyła.

Te słowa wzbudziły zainteresowanie dziennikarza. Krupa nie mówiła o Douglasie, używając takich określeń jak "mąż" i "partner". Zamiast tego używała dystansujących słów, jak "ojciec dziecka".

Myślę, że to jest temat na następny czas. Duży temat. Na dziś mogę tylko tyle powiedzieć, że to jest ojciec mojego dziecka - ucięła, gdy zwrócono jej na to uwagę.

Czyżby małżeństwo Joanny Krupy i Douglasa Nunesa było już przeszłością?

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Viva.pl