Zamknij

Konrad Piasecki stracił tatę. O żałobie dziennikarza poinformowali koledzy z TVN

13.01.2022 13:17

Konrad Piasecki stracił kolejną bliską osobę. Choć dziennikarz TVN sam nie poinformował mediach o swojej żałobie, w mediach pojawił się nekrolog i kondolencje od kolegów i koleżanek z pracy.

Konrad Piasecki
fot. screen: YouTube

Konrad Piasecki to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy stacji TVN, który może pochwalić się ogromnym zawodowym doświadczeniem. Karierę rozpoczynał w radiu, w 1996 roku po raz pierwszy mogliśmy oglądać go na ekranie jako prowadzącego programu "Polityczne graffiti" emitowanego na antenie Polsatu. Z Telewizją Polską współpracował przy "Panoramie" i formacie "Krakowskie Przedmieście 27". Z TVN związał się w 2008 roku, program publicystyczny "Piaskiem po oczach" cieszył się dużą popularnością. Od 2012 roku Piasecki prowadzi przegląd prasy w TVN24, sześć lat później został gospodarzem "Rozmowy Piaseckiego", możemy oglądać go także w "Kawa na ławę". W 2015 roku odebrał nagrodę dla Dziennikarza Roku przyznawaną przez miesięcznik "Press".

Dziennikarz może pochwalić się wieloma zawodowymi sukcesami, nie zwykł jednak dzielić się z mediami życiem prywatnym i uchodzi za osobę raczej skrytą i broniącą własnej prywatności. Wyjątek zrobił podczas rozmowy z widzami z okazji 20-lecia TVN24. Przyznał wtedy, że najtrudniejszym dniem w jego karierze był ten, kiedy będąc w pracy, dowiedział się o śmierci ukochanej mamy.

- Przeżyłem chorobę rodziców, śmierć mamy, będąc niemalże na antenie TVN24, mając z tyłu głowy, że coś takiego się rozgrywa wokół niej. To były chyba najtrudniejsze chwile w mojej pracy - zdradził.

Niestety, okazało się, że zmarł także tata Konrada Piaseckiego. Kondolencje złożyli mu współpracownicy.

Gwiazdy, które odeszły. Te znane osoby zmarły w 2021 roku [GALERIA]
20 Zobacz galerię
fot. Bartosz KRUPA/East News/ MW/East News

Konrad Piasecki w żałobie. Dziennikarz TVN stracił tatę

Choć sam Konrad Piasecki nie poinformował w mediach o śmierci taty,  w "Gazecie Wyborczej" pojawił się nekrolog, w którym wyrazy współczucia składają jego współpracownicy z TVN i TVN24.

- Konradowi Piaseckiemu wyrazy współczucia z powodu śmierci Taty. Konradzie, jesteśmy z Tobą. Przyjaciele z TVN24 i "Faktów" TVN - czytamy.

Na informację o stracie Piaseckiego zareagowali także internauci, którzy składali dziennikarzowi kondolencje w komentarzach. 

- Panie Konradzie, głowa do góry i do przodu. Trudne jest rozstanie z Rodzicami, ale i to musimy przeżyć. Bardzo Pana lubię, konkretny gość.

- Jest to bardzo przykre, ale każdego z nas to czeka. Wyrazy współczucia przesyłam.

- Serdeczne wyrazy współczucia Panie Konradzie, śmierć jest częścią życia i musimy niestety to respektować, życzę dużo siły w tych najcięższych chwilach - czytamy.

My także składamy serdeczne wyrazy współczucia.