Zamknij
Gwiazdy, które odeszły. Te znane osoby zmarły w 2021 roku [GALERIA]
  • Tomasz Knapik
  • Ryszard Kotys
  • Wiesław Gołas
  • 20 Zobacz
fot. Bartosz KRUPA/East News/ MW/East News

W 2021 roku po raz kolejny pożegnaliśmy wiele krajowych i zagranicznych gwiazd, między innymi wielu znanych aktorów. W ostatnią drogę wybrały się postacie, które zapiszą się w historii oraz pamięci fanów. Prezentujemy galerię gwiazd, które odeszły w 2021 roku.

1 listopada 2021 roku po raz kolejny będziemy w Polsce obchodzić Uroczystość Wszystkich Świętych, jedno z najważniejszych świąt w naszym kraju, podczas którego odwiedzamy bliskich nam zmarłych na cmentarzach. Dzień później obchodzony jest Dzień Zaduszny, podczas którego oddajemy się refleksji i wspominamy zmarłych, nie tylko członków naszych rodzin czy bliskich przyjaciół.

Bez wątpienia są na świecie osoby, których śmierć była wielką tragedią nie tylko dla ich najbliższego otoczenia. Często żałobę po ich odejściu nosili wielbiciele, współpracownicy, często cały kraj lub nawet świat. Mowa tu o gwiazdach w wielu znaczeniach tego słowa: aktorach, biznesmenach, celebrytach, osobowościach telewizyjnych czy artystach. Mieli oni niebagatelny wpływ na kulturę, sztukę czy biznes i pozostawili po sobie trwały ślad. Niestety, w 2021 roku pożegnaliśmy wiele znanych postaci, którym oddajemy cześć.

Święto Zmarłych 2021: Znane osoby, które zmarły w 2021 roku

Wśród gwiazd, które odeszły w 2021 roku pojawia się niestety wielu doskonałych polskich aktorów, w tym roku pożegnaliśmy takie gwiazdy jak Ryszard Kotys czy Wiesław Gołas oraz tak kultowe postacie jak Tomasz Knapik i Henryk Jerzy Chmielewski. Poniżej prezentujemy galerię znanych postaci, które odeszły w 2021 roku. Oczywiście ciężko wymienić wszystkie osoby, które zasłużyły na pamięć fanów.