Obserwuj w Google News

Gwiazdor "Klanu" pokazał oficjalnie nową ukochaną. Jest w wieku jego starszej córki

2 min. czytania
17.02.2023 12:36
Zareaguj Reakcja

Jacek Borkowski, czyli Piotr Rafalski w serialu "Klan", pozował razem z nową ukochaną na imprezie charytatywnej. Aktor wprost nie mógł oderwać wzroku (i rąk) od swojej młodszej towarzyszki. Kim jest nowa partnerka Jacka Borkowskiego? 

Jacek Borkowski
fot. Pawel Wodzynski/East News

Jacek Borkowski to popularny aktor teatralny i telewizyjny, który od wielu lat wciela się w Piotra Rafalskiego w serialu "Klan". O 64-latku w ostatnich latach głośno było głównie za sprawą jego związku ze znacznie młodszą Pauliną Koziejowską.

Romans aktora z prezenterką rozpoczął się w 2018 roku. Para zapewniała o swojej miłości w śniadaniówce, snuła plany i często obdarzała się czułościami w trakcie oficjalnych wyjść. Niestety związek szybko się zakończył. Paulina Koziejowska wróciła do byłego partnera, a potem nieoczekiwanie związała się z Maciejem Orłosiem

Redakcja poleca

Jacek Borkowski pochwalił się znacznie młodszą partnerką 

Jacek Borkowski ma za sobą trzy małżeństwa i jest ojcem trójki dzieci. Z drugiego związku aktor ma 39-letnią córkę Karoliną Borkowską, która kiedyś grała w "Na dobre i na złe". Z ostatnią żoną, Magdaleną Gotowiecką, gwiazdor "Klanu" doczekał się syna i córki. Kobieta zmarła w styczniu 2016 roku na białaczkę. 

Po śmierci żony Jacek Borkowski przez lata samodzielnie wychowywał dwoje nastoletnich dzieci. W wywiadach nie ukrywał, że doskwiera mu samotność, ale wierzył, że jeszcze uda mu się znaleźć prawdziwą miłość. Po paru nieudanych relacjach serce aktora miała skraść atrakcyjna brunetka o imieniu Monika.

Jacek Borkowski pojawił się z nową partnerką na charytatywnej gali magazynu "Businesswoman&Life", którą prowadził. Jak informuje "Super Express", 64-letni aktor wprost nie mógł oderwać rąk od swojej znacznie młodszej towarzyszki. 

- Borkowski jak zwykle prowadził event, a kiedy tylko zszedł ze sceny usiadł przy stoliku ze swoją wybranką. Przytulali się do siebie, trzymali się za ręce, patrzyli sobie głęboko w oczy. Widać rodzące się pomiędzy nimi uczucie - relacjonuje tabloid. 

Para również stanęła do zdjęć na ściance i nawet wtedy nie szczędziła sobie czułych gestów. 

Kim jest nowa partnerka Jacka Borkowskiego? "Super Express" ustalił, że 39-latka ma na imię Monika i jest menadżerką związana z branżą farmaceutyczną. Para ponoć poznała się na jednej z imprez magazynu "Businesswoman&Life", którą akurat prowadził Jacek Borkowski. Tabloid dodaje, że nową partnerkę Borkowskiego miały już poznać i polubić jego dzieci.

Jacek Borkowski i jego wybranka na razie nie afiszują się z uczuciem i nie zamieszczają wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. Za to aktor chętnie pokazuje swoje młodsze dzieci. W listopadzie Jacek Borkowski zabrał Jacka (20 l.) i Magdę (18 l.) na premierę filmu "Prorok"

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

EN_01544723_0066
fot. VIPHOTO/East News