Obserwuj w Google News

Kendall Jenner rozstała się z Devinem Bookerem. Wróciła do Harry'ego Stylesa?

2 min. czytania
22.11.2022 09:48
Zareaguj Reakcja

Kendall Jenner i Devin Booker według informacji amerykańskiej prasy nie są już razem. Pojawiły się plotki, że Kardashianka ponownie spotyka się z miłością sprzed lat, wokalistą Harrym Stylesem. Czeka nas powrót jednej z najpopularniejszych par światowego show-biznesu?

Kendal Jenner i Devin Booker
fot. Cover Images/East News

Kendall Jenner należy do grona słynnych Kardashianek i jest jedną z najlepiej opłacanych modelek na świecie. Do tej pory nie mogła jednak cieszyć się szczęściem w miłości. Wydawało się, że uczucie odnalazła u boku koszykarza NBA Devina Bookera. Ich związek przechodził kryzysy, jednak postanowili dać sobie kolejną szansę. Według amerykańskich mediów sielanka nie trwała długo i para zdecydowała się na definitywne zakończenie relacji. Pojawiły się plotki, że powodem może być romans Jenner z miłością sprzed lat.

Redakcja poleca

Kendall Jenner i Devin Booker się rozstali. Kardashianka znów spotyka się z Harrym Stylesem?

Jak informuje magazyn "People", Kendall Jenner i Devin Booker mieli zdecydować o definitywnym zakończeniu związku. Przyczyną rozstania, według osoby z otoczenia Kardashianki, ma być chęć skupienia się modelki i sportowca na życiu zawodowym.

- Oboje mają teraz niesamowicie napięte grafiki i postanowili uczynić kariery priorytetem - cytuje słowa swojego informatora "People".

Kendall i Devin mieli rozstać się w zgodzie i nadal żywić do siebie sympatię. Niemal natychmiast po opublikowaniu doniesień o rozstaniu pojawiły się plotki o powrocie Jenner do miłości sprzed lat. Kardashianka spotykała się z Harrym Stylesem, wokalistą One Direction, który obecnie podbija światowy rynek muzyczny jako artysta solowy. Kardashianka była widziana na koncercie Harry'ego, co wiele osób uznało za potwierdzenie faktu, że byli kochankowie znowu się spotykają. Zwłaszcza że Harry niedawno rozstał się z Olivią Wilde.

Myślicie, że czeka nas wielki powrót romansu modelki i piosenkarza?