Obserwuj w Google News

Harry Styles i Olivia Wilde rozstali się. To definitywny koniec?

2 min. czytania
19.11.2022 12:59
Zareaguj Reakcja

Harry Styles i Olivia Wilde rozstali się – huczą zagraniczne portale. Zakochani pozostawali w związku od prawie dwóch lat. Podano przyczynę rozstania gwiazdorskiej pary. Było im kompletnie nie po drodze?

Harry Styles Olivia Wilde
fot. VALERIE MACON/AFP/East News, ROBYN BECK/AFP/East News

Harry Styles i Olivia Wilde nie są już parą. Informację podał portal „PageSix”. Już od pewnego czasu podejrzewano, że zakochani mogą przechodzić kryzys. Pikanterii dodają doniesienia, że Olivia Wilde miała rzucić dla Harry’ego Stylesa swojego wcześniejszego partnera.

Zobacz także:  Olivia Wilde pogrążona przez nianię. Opowiedziała o jej byłym związku

Harry Styles i Olivia Wilde rozstali się

Para starała się unikać kontrowersji, a nawet bywania ze sobą na ściankach mimo zachęt fotoreporterów. Starali się trzymać związek w tajemnicy, ale mimo to w aktorskich kuluarach aż huczało na ich temat. Teraz znów jest o nich głośno – to koniec wielkiej miłości.

- On jest ciągle w trasie, daje koncerty za granicą. Ona skupia się na swoich dzieciach i pracy w Los Angeles – podaje serwis „PageSix”. Mimo rozstania nie pozostali wrogami.

- Wciąż są bardzo bliskimi przyjaciółmi. [...] Teraz po prostu oddalają ich od siebie różne priorytety w życiu – dodaje informator portalu. Z kolei źródła magazynu „People” donoszą, że para chciała jedynie zrobić sobie przerwę przez publiczną presję.

Redakcja poleca

O związku pary szczególnie głośno mówiło się podczas realizacji filmu „Nie martw się kochanie”. Olivia Wilde, która jest reżyserką tego dzieła, miała na miejsce Shii LaBeoufa „wkręcić” właśnie Harry’ego Stylesa. Zakochani tak mocno obnosili się na planie ze swoimi uczuciami, że oburzona Florence Pugh, która również brała udział w produkcji, zbuntowała się i nie chciała promować filmu. Widać było jej ogromny dystans do pary podczas oficjalnej premiery.

Olivia Wilde wcześniej była związana z Jasonem Sudeikisem. Byli razem ponad 9 lat – zakończyli relację jesienią 2020 roku. Wtedy aktorka miała już romansować z młodszym o 10 lat Harry’m Stylesem.

W oficjalnym oświadczeniu Olivia Wilde i jej były partner zaprzeczyli tym plotkom. Musieli jedynie uregulować opiekę nad dziećmi – dziś już 8-letnim Otisem i 6-letnią Daisy.

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS