,

Kate i William z dziećmi na świątecznej kartce. Brytyjczycy kochają to ujęcie. Podoba wam się?

14.12.2022 11:40

Tradycyjnie, jak co roku, fani brytyjskiej rodziny królewskiej z niecierpliwością wyczekują przesyłek z bożonarodzeniowymi pozdrowieniami od swoich ulubionych royalsów. Jest na co czekać, bo tegoroczne karty są naprawdę wyjątkowe, a co więcej - pierwsze świąteczne przesyłki właśnie trafiają do skrzynek!

Księżna Kate i książę William z dziećmi.
fot. Chris Jackson-Getty /POOL supplied by Splash News / SplashNews.co

W sieci pojawiają się kolejne wzory tegorocznych kart. Jako pierwsi swoje pocztówki zaprezentowali król Karol III z małżonką Camillą. W ich ślady poszli księżna Kate i książę William. Jak wygląda ich tegoroczna bożonarodzeniowa kartka?

Książęca para uwielbia pozować do zdjęć ze swoimi pociechami. Za takie kadry kocha ich dosłownie cały świat. Dlatego też w tym stylu przygotowano kartę na tegoroczne Boże Narodzenie. Ruszyła wysyłka pierwszych egzemplarzy. Z fotografii uśmiechają się naturalni i prawdziwie radośni brytyjscy royalsi. Ich fani są zachwyceni!

Księżna Kate i książę William na świątecznej pocztówce

Tuż po publikacji wzoru karty króla Karola i królowej małżonki Camilli, królewska rodzina podzieliła się ze światem kolejnym wyjątkowym ujęciem. Tym razem przed obiektywem stanęli Kate, William i trójka ich dzieci: George, Louis oraz Charlotte. To właśnie ta rodzinna fotografia, wykonana podczas spaceru, ozdobi tegoroczną kartę bożonarodzeniową książąt.

Rodzinny, popołudniowy spacer po posiadłości w Norfolk, gdzie znajduje się wiejska rezydencja królewska, zaowocował serią naturalnych i pełnych radości zdjęć. Kate i William podziwiają walory przyrody, trzymając za ręce swoje pociechy. Wyjątkowości temu kadrowi dodaje nieformalny strój, w którym royalsi nie pokazują się zbyt chętnie na co dzień.

loader

Źródło: RadioZET.pl / plotek.pl

Logo radiozet Dzieje się