Obserwuj w Google News

Karolina Korwin-Piotrowska jak Sanah? Fani nie wierzą, jak kiedyś wyglądała

1 min. czytania
16.11.2022 17:07
Zareaguj Reakcja

Karolina Korwin-Piotrowska pokazała zdjęcie sprzed 20 lat. Według fanów dziennikarki przypominała piosenkarkę Sanah.

Karolina Korwin-Piotrowska, Sanah
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER,

Karolina Korwin-Piotrowska zrobiła porządki w piwnicy. Przy okazji wygrzebała kilka skarbów sprzed lat. W tym swoje zdjęcie z początku XXI wieku. Fani dziennikarki oniemieli.

Karolina Korwin-Piotrowska pokazała zdjęcie sprzed 20 lat

Końcówka roku to dobry czas, żeby pozałatwiać pewne sprawy. W przypadku Karoliny Korwin-Piotrowskiej zwyczajne sprzątanie piwnicy przerodziło się w odkurzeniu sentymentalnych pamiątek.

Redakcja poleca

Na Instagramie dziennikarki pojawiły się przedmioty, które Korwin-Piotrowska znalazła podczas sprzątania piwnicy.

Jak widać, porządki przerodziły się w prawdziwą podróż w przeszłość. Dziennikarka nie tylko znalazła stare lalki, nienoszoną od dawna torebkę, którą znowu zamierza używać, piękne dzieło sztuki, 5 złotych, ale także zdjęcia sprzed 20 lat. Jedno pochodzi z wakacji w Rzymie, a drugie z sesji do "Twojego stylu". Autorką drugiej fotografii jest Jola Zuchniewicz.

Redakcja poleca

Karolina Korwin-Piotrowska jak Sanah?

Fani nie kryli podziwu dla skarbów Korwin-Piotrowskiej w komentarzach. Szczególnie dla jej zdjęć. Nie tylko zwrócono uwagę, że dziennikarce lepiej w ciemnych włosach, ale także porównano ją do... Sanah. Tak czy inaczej, od wykonania fotografii minęły dwie dekady. Nic więc dziwnego, że Korwin-Piotrowska się zmieniła. Ważne jednak, że przynajmniej według niektórych komentarzy, zachęciła swoich obserwatorów do porządkowania ich piwnic, strychów i schowków.

RadioZET.pl/Instagram