Obserwuj w Google News

Julia Roberts całe życie była w błędzie. Rodzinna tajemnica wyszła na jaw

2 min. czytania
13.01.2023 15:42
Zareaguj Reakcja

Z testu DNA, który zrobiono Julii Roberts, wynika, że aktorka nie jest... Julią Roberts. Zaskakujące wyniki analizy przekazano jej w programie "Finding You Roots". Aktorka z zaskoczeniem przyjęła informacje o swoim prawdziwym pochodzeniu.

Julia Roberts całe życie była w błędzie. Rodzinna tajemnica wyszła na jaw
fot. Manuel Balce Ceneta/Associated Press/East News

Henry Louis Gates odczytał wyniki badań DNA Julii Roberts. Okazuje się, że aktorka przez całe życie była w ogromnym błędzie. Test genealogiczny przeprowadzony przez specjalistów pomógł jej odkryć prawdziwą rodzinną tajemnicę.

Zobacz także: Matthew Perry zdradził, dlaczego rozstał się z Julią Roberts

Julia Roberts nie jest Julią Roberts? Zaskakujące informacje o rodzinie aktorki wyszły na jaw

Gwiazda "Pretty Woman" dowiedziała się, że całe życie posługiwała się błędnym nazwiskiem. W programie "Finding Your Roots" wyjaśniono jej, że nie jest potomkinią Willisa Robertsa, człowieka, którego przez lata uważała za swojego prapradziadka.

Poczekaj, czyli nie jestem Roberts? — zdziwiła się aktorka.

Gates posłużył się wynikami testu, by uświadomić gwiazdę, że w rzeczywistości jej biologicznym prapradziadkiem był Henry McDonald Mitchell Jr.

Jesteś Julia Mitchell. Biologicznie nie jesteś Roberts — zaznaczył znawca.

Te wieści wprawiły gwiazdę w osłupienie. Przez pewien moment wydawało się, że Julia nie dowierza własnym uszom. Kiedy aktorka otrząsnęła się z szoku, przyznała, że jest to dla niej trudne do pojęcia, ale czuje się spokojniejsza, znając przeszłość swojej rodziny.

Redakcja poleca

Kariera Julii Roberts. W czym grała aktorka?

Julia Roberts jest jedną z najsławniejszych aktorek XXI wieku. Zadebiutowała w 1987 roku w serialu "Crime Story". Był to początek jej drogi na szczyt. Rok później pojawiła się w roli Daryle w "Satysfakcji", zagrała Polly Wheeler w "Policjantach z Miami" i Daisy w "Mystic Pizza".

W lata 90. weszła z hukiem. Dostała rolę Vivian Ward w międzynarodowym hicie "Pretty Woman", a następnie zagrała w "Kocham kłopoty" i w "Miłosnej rozgrywce". Niedawno mogliśmy zobaczyć ją "Bilecie do raju" oraz w miniserialu "Gaslit", w którym zagrała Marthę... Mitchel! Czy to przeznaczenie?

Źródła: RadioZET.pl/Imdb.com/Toofab.com