Obserwuj w Google News

Kanye West został przyłapany. Raper wziął ślub w tajemnicy

1 min. czytania
13.01.2023 12:08
Zareaguj Reakcja

Kanye West ożenił się z tajemniczą kobietą? Niesławny muzyk pokazał się publicznie z obrączką na palcu. Zagraniczne źródła donoszą, że West zorganizował niedawno sekretną ceremonię, podczas której celebrował swój związek z wybranką.

Kanye West został przyłapany. Raper wziął ślub w tajemnicy
fot. Backgrid/East News, GGRE, CLTN

Po tym, jak ogłosił, że lubi Adolfa Hitlera i zauważa w nim "wartość", były mąż Kim Kardashian został okrzyknięty skandalistą. W świetle ostatnich kontrowersji Kanye West na pewien czas usunął się w cień. Media jednak wciąż starają się śledzić jego poczynania. A okazuje się, że artysta nie marnuje czasu...

Zobacz także: Kanye West porównał się do George'a Floyda: "Teraz wiem, jak to jest mieć kolano na szyi"

Kanye West wziął ślub w tajemnicy? Z kim spotyka się raper?

Po rozstaniu z Kim Kardashian Kanye West nie miał problemu ze znalezieniem partnerki. Raper widywany był z eks Bradley'a Coopera, Iriną Shayk, następnie związał się z Julią Fox, a później zbliżył się do modelki Chaney Jones. Jednak żadna z wymienionych kobiet nie zdołała zatrzymać przy sobie samozwańczego geniusza.

Udało się to dopiero Biance Censori, która przez lata pracowała na stanowisku projektantki w Yeezy. Źródła TMZ informują, że Kanye West i jego wybranka mieli niedawno zorganizować "pewnego rodzaju ceremonię ślubną", która była utrzymywana w ścisłej tajemnicy. Nie podpisali jednak dokumentów legalizujących związek.

Mimo to Kanye traktuje swoją wybrankę jak żonę. Nosi na palcu pokaźny pierścień, który ma symbolizować jego oddanie i wierność. W zeszłym miesiącu wypuścił też singiel o tytule "Censori Overload".

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/TMZ.com/People.com