Obserwuj w Google News

Joanna Opozda zgrywa dobrą mamę? Marcela Leszczak wbija szpilę i broni Królikowskiego

2 min. czytania
11.09.2023 11:24
Zareaguj Reakcja

Temat relacji pomiędzy Joanną Opozdą a Antkiem Królikowskim ostatnio nieco przycichł. Wygląda na to, że na krótko, bo do akcji niespodziewanie wkroczyła Marcela Leszczak. W komentarzu na Faceboku zasugerowała, że Opozda gra pod publiczkę, zgrywając dobrą mamę.

Leszczak wbija szpilę Opozdzie
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS/Pawel Wodzynski/East News

Batalia pomiędzy Antkiem Królikowskim i Joanną Opozdą ciągnie się znacznie dłużej, niż wcześniej można było zakładać. Co pewien czas w mediach pojawiają się doniesienia dotyczące głównie opieki nad dzieckiem oraz alimentów. Aktorka wiele razy podnosiła, że jej były ukochany i ojciec Vincenta niezbyt zabiega o kontakty z synkiem, a ponadto ma się nie wywiązywać z kwestii alimentacyjnych, choć zdecydowanie jest go na to stać. On sam przekonuje, że kwota 10 tysięcy złotych alimentów przekracza jego możliwości finansowe. Niezależnie od tego przez liczne skandale ze swoim udziałem antek tak sobie nagrabił, że wciąż wylewa się na niego wiele hejtu, a jego żona postrzegana jest jako ofiara całej sytuacji. Nieco inne światło na sprawę chciała rzucić Marcela Leszczak, która w niedawnych komentarzach w sieci zasugerowała, że Opozda gra pod publiczkę.

Marcela Leszczak wpija szpilę Jannie Opozdzie i borni Królikowskiego

Niedawno na fanpejdżu facebookowym portalu ShowNews.pl pojawił się link do materiału, zawierającego zdjęcia paparazzi, ukazujące Joannę Opozdę na spacerze z synkiem, Vincentem. Uwagę zwraca jej koszulka z napisem "mom".  Najwyraźniej materiał ten musiała zauważyć Marcela Leszczak, bo pozwoliła sobie pod nim na wymowny komentarz.

"Antkowi przelatuje życie między palcami, ale taka ustawka z paparazzi na Jana Kazimierza jest po prostu słaba" napisała partnerka Michała Koterskiego.

Redakcja poleca

Jej komentarz wyraźnie nie spodobał się części internautów. Jedna z komentujących próbowała dać Leszczak do zrozumienia, by zajęła się swoimi sprawami.

"Niech każdy zajmie się własnymi ustawkami i życiem" - napisała i doczekała się odpowiedzi. Modelka zasugerowała, że Joanna Opozda po prostu zgrywa dobrą mamę. Jak zauważyła, dobry rodzic nie musi zakładać koszulki, żeby być dobrym.

"Dobry rodzic nie musi wciągać koszulki z napisem „mom” i udowadniać światu, że jest się dobrym rodzicem" - odpowiedziała Leszczak.

Słowa te nie spodobały się innym osobom. Internautki były rozgoryczone faktem, że znowu to kobieta kobiecie wypisuje takie rzeczy. W komentarzach daly do zrozumienia, że slowa ukochanej Koterskiego są po prostu krzywdzące.

"Co za teoria, ona nie ma napisu "dobra mama", tylko "mama". Nawet gdyby tak było, to nie widzę w tym nic złego. Każdy ma prawo wyrazić to co czuje i nie każdemu musi się to podobać".

"Jak Pani może coś takiego napisać Matce i drugiej kobiecie, deprecjonując ją jako Matkę? "Dobra Mama" będzie w tym momencie się bawiła, że swoim dzieckiem, a nie pluła na inne kobiety w internecie" — pisały internautki.

Marcela Leszczak już nie zareagowała, ale komentarze te nie są już dostępne pod postem na Facebooku.

Nie przegap
Oto najkrótsze małżeństwa gwiazd. Rekordziści wytrzymali razem 55 godzin
17 Zobacz galerię
fot. Anatol Chomicz/Polska Press/East News