Obserwuj w Google News

Dramat Joanny Opozdy. Aktorka miała załamanie nerwowe. "Płakałam kilka godzin"

2 min. czytania
08.06.2023 09:20
Zareaguj Reakcja

Joanna Opozda wykańcza wymarzony dom, ale zamiast cieszyć się efektami, sama jest wykończona. Aktorka poinformowała fanów, że padła ofiarą oszustwa, które wywołało u niej załamanie nerwowe. Jak teraz się czuje?

Joanna Opozda
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER EAST NEWS

Joanna Opozda zyskała popularność dzięki rolom w takich produkcjach jak "Pierwsza miłość" i "Barwy szczęścia". Obecnie w mediach o aktorce mówi się najczęściej w kontekście głośnego rozstania z Antkiem Królikowskim, który porzucił ją dla innej kobiety po narodzinach ich synka. Aktualnie Joanna samotnie wychowuje małego Vincenta i stara się zapewnić mu jak najlepsze warunki życia. Za pośrednictwem mediów społecznościowych relacjonuje fanom wykańczanie wymarzonego domu. Niestety, wiele osób zdaje sobie sprawę, że takie zajęcie to ogromny stres. Teraz dotkliwie przekonała się o tym także Opozda.

Joanna Opozda opowiedziała o załamaniu nerwowym. Aktorka ofiarą oszusta

Choć na polskim rynku nie brakuje rzetelnych i uczciwych fachowców, nadal można natknąć się na stereotypowych, ciężkich w kontaktach "majstrów". Joanna Opozda w relacji opublikowanej na Instagramie opowiedziała o wyjątkowo nieprzyjemnym spotkaniu z mężczyzną, który oszukał ją, wykorzystując fakt, że nie zna się na budowlance i wykończeniach.

- Dzisiaj przeżyłam załamanie nerwowe, jak będę miała chwilę, to wam opowiem. Jak będziecie szły na spotkanie z fachowcem, który ma remontować wasz dom, który chcecie wykończyć same, to koniecznie, ale to koniecznie weźcie ze sobą jakiegoś kolegę i udawajcie, że to jest wasz partner, bo kobiety bardzo często są oszukiwane. Bo my się nie znamy na rzeczy. Dzisiaj zdałam sobie z tego sprawę i płakałam kilka godzin, więc nie polecam - opowiadała.

Na szczęście Joanna w jednej z późniejszych relacji poinformowała, że "jest już lepiej". Najwyraźniej załamanie nerwowe pomyliła z wyjątkowo emocjonalną reakcją, wszak aktorce bardzo zależy, żeby dom jej i Vincenta był idealny.

Redakcja poleca

Joanna Opozda załamana. Aktorka została oszukana przez fachowca

Na swoim profilu na Instagramie Joanna Opozda opublikowała także posty architektki, z którą współpracuje. Kobieta potwierdziła, że fachowiec chciał wykorzystać fakt, że aktorka nie ma dostatecznej wiedzy budowlanej. Wspomniała także o stereotypowym traktowaniu kobiet.

- Wczoraj był ciężki dzień! Ale to już wiecie. Ciężki dzień miałam nie tylko ja, ale i Asia Opozda. Tapety skończyły się kłaść po północy (...) Asia Opozda mówi u siebie o tym, jak kobiety są traktowane stereotypowo na budowach. Dotyka to też nas architektek! Więc tak, jaja na budowie są ważne - stwierdziła.

Miejmy nadzieję, że taka nieprzyjemna sytuacja się nie powtórzy.

Joanna Opozda
fot. screen: Instagram @asiaopozda