Obserwuj w Google News

Joanna Opozda jest zakochana? Jej serce jest zajęte

2 min. czytania
07.06.2023 11:13
Zareaguj Reakcja

Choć od rozstania z Antkiem Królikowskim minęło już sporo czasu, Joanna Opozda niespecjalnie chwali się nowinkami ze swojego życia uczuciowego. Niedawno jednak aktorka zdradziła w wywiadzie, że jej serce zajmuje już pewien wybranek. Kim jest owy szczęśliwiec?

Joanna Opozda
fot. Instagram @asiaopozda

Ostatnimi czasy w życiu Joanny Opozdy sporo się dzieje. Aktorka stanęła do sądowej batalii z  Antonim Królikowskim, któremu pragnie odebrać prawa rodzicielskie. Co ciekawe jednak sam 34-latek zdaje niespecjalnie przejęty aferami ze swojego podwórka, bo niemal regularnie widywany jest na mieście ze swoją nową miłością – prawniczką Izabelą, którą kiedyś zabrał nawet na romantyczny wypad do hali sportowej.

Zobacz też: Antoni Królikowski nie przejmuje się problemami. Tak bawi się z Izabelą

Asia natomiast, oprócz wojowania ze swoim (prawie) byłym mężem, spełnia się w roli pełnoetatowej mamusi, która już wkrótce wprowadzi się z rocznym już Vincentem do ich nowego mieszkania. Przyszłe gniazdko rodzinki obecnie przechodzi gruntowny remont, a sama Opozda skrzętnie dokumentuje proces remontowy na swoim Instagramie.

Redakcja poleca

Joanna Opozda w nowym wywiadzie: „Moje serce jest zajęte”

Od niedawna też, aktorka coraz śmielej zaczęła pojawiać się na imprezach branżowych, na których zdarza jej się powiedzieć kilka słów do mikrofonu. Na jednym z tego typu eventów, 34-latka została zaproszona do rozmowy przez serwis „Co za tydzień”, któremu przyznała się, że jej serce od dłuższego czasu zajmuje już pewna osoba.

Jest zajęte przez mojego syna. Na tę chwilę nie mam czasu żadne randki. Nie, naprawdę, jestem tak skupiona na rodzicielstwie. Wykańczam dom, jestem skupiona na pracy, mam masę spraw niekoniecznie przyjemnych, bo różne to są rzeczy, z którymi się mierzę na co dzień. Więc nie mam czasu nawet na to, żeby sobie randkować - – mówiła Opozda.

Mama na medal?

RadioZET.pl/cozatydzien.tvn.pl