Obserwuj w Google News

Joanna Opozda docina Antkowi Królikowskiemu. Pójdzie mu w pięty?

3 min. czytania
21.09.2023 14:25

Joanna Opozda poinformowała ostatnio, że wciąż nie może liczyć na alimenty na syna od swojego byłego partnera – Antka Królikowskiego. Aktorka zarzuciła ojcu swojego dziecka, że razem ze swoją konkubiną kombinuje jak może, by komornik nie mógł ściągnąć z jego kont zaległych świadczeń. Oskarżony aktor odpowiedział na zarzuty, ale nie zapowiada się na to, by były to ostatnie słowa podczas tej wojny.

Joanna Opozda docina Królikowskiemu. Pójdzie mu w pięty?
fot. TRICOLORS/East News + instagram.com/antek.krolikowski

Aż trudno uwierzyć, że Joanna Opozda i Antek Królikowski jeszcze dwa lata temu byli w sobie tak zakochani, że postanowili powiedzieć sobie „tak” przed ołtarzem. Małżeństwo tych dwoje nie trwało nawet dwunastu miesięcy, a ich rozstanie było jednym z największych skandali 2022 roku. Królikowski uznał bowiem, że nie chce być już w związku z ciężarną wówczas żoną i jeszcze przed narodzinami dziecka związał się z inną kobietą.

Zobacz też: Królikowski zrobił przekręt, żeby nie płacić alimentów? Pomogła mu konkubina

Joanna Opozda oskarża Antka Królikowskiego o przekręty

Joanna Opozda już kilka miesięcy temu mówiła o tym, że Antek Królikowski nie płaci zasądzonych przez sąd alimentów na ich syna i na nią. Aktor tłumaczył się tym, że ustalona kwota jest zbyt wysoka. Przypomnijmy, że na jaw wyszło, że Królikowski ma płacić na porzuconą przez siebie rodzinę 10 tysięcy złotych miesięcznie. Zwierzał się, że sprzedaje dom, by wywiązać się z zaległych płatności, jednak wnioskować można, że do transakcji nie doszło.

Joanna Opozda za pomocą Instagrama poinformowała, że Królikowski nie tylko nie płaci, ale i zblokował pole manewru dla komornika. Jak? -  Dowiedziałam się właśnie, że komornik nie będzie mógł ściągnąć przychodów, ponieważ Izabela otworzyła swoją działalność gospodarczą i z Antkiem zawarli umowę trójstronną - ona, jako jego agentka. Teraz te pieniądze nie będą wpływać do Antka, tylko do niej. Wymyślili sobie, w jaki sposób okradać 18-miesięcznego chłopca. Mam nadzieję, że są z siebie dumni. Uważam, że to jest wstrętne i obrzydliwe zachowanie – powiedziała na instagramowym nagraniu Opozda.

Redakcja poleca

Aktor miał też założyć konto w litewskim banku, z którego też komornik nie może ściągnąć zaległości. - Jeszcze na samym początku Antek przelał wszystkie swoje pieniądze, ogromne milionowe sumy, na Litwę. Nie mogliśmy ściągnąć zadłużenia, bo komornik działa tylko na polskich kontach – relacjonowała Opozda.

Królikowski odpowiedział Opoździe. Zapewnił, że płaci na syna, ale mniejszą kwotę, niż ustalono, dlatego nie zgadza się na nazywanie go „alimenciarzem”. Tłumaczył się też z oskarżeń o to, że kombinuje razem ze swoją kochanką.

Joanna Opozda wrzuca wymowne nagranie. Tak docina Królikowskiemu

Historia nauczyła nas, że kolejnym elementem tej przepychanki są wymowne posty udostępniane na Intagramie. Opozda opublikowała nagranie, na którym mężczyzna uderza w ojców, którzy porzucili swoje dzieci i ich matki: - Nie pomagasz przy dzieciach. Nic. Nie dzwonisz, nie odwiedzasz, nie piszesz, nie pytasz, jak się mają... Ale w jakiś sposób masz czelność krytykować jedyną kobietę, która się tym zajmuje – grzmiał na wideo.

Królikowski jeszcze nie odpowiedział, ale z pewnością stwierdzić można, że doczekamy się jeszcze niejednego odcinka tego dramatu.

Nie przegap
wszystkie-afery-antka-królikowskiego
7 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News, Pawel Wodzynski/East News