Obserwuj w Google News

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kupili dom w Hiszpanii. Skąd wzięli pieniądze?

2 min. czytania
08.08.2023 11:59
Zareaguj Reakcja

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pochwalili się wesołą nowiną. Małżonkowie zafundowali sobie willę w Hiszpanii, w której na dobre się zadomowili. Aktorka zdradziła, jak zdobyli fundusze na posiadłość w sercu modnego kurortu.

Joanna-Koroniewska-i-Maciej-Dowbor-kupili-dom-w-Hiszpanii-Skąd-wzięli-pieniądze
fot. Instagram @joannakoroniewska

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor od dłuższego czasu zabawiają swoich fanów na Instagramie, gdzie publikują nie tylko komediowe treści, lecz także dokumentację swojego codziennego życia. Internetowa działalność Dowborów znacznie rozwinęła się w czasie pandemii, lecz do dziś mogą cieszyć się ogromną popularnością. Łączna liczba osób śledzących poczynania Joanny i Maćka przekroczyła już milion i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie ich zasięgi miały się pomniejszyć.

Redakcja poleca

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kupili dom w Hiszpanii

Jakiś czas temu Dowborowie pochwalili się na Instagramie zakupem posiadłości w rajskiej Hiszpanii. Wymagający remontu dom nabyli już rok temu, ale jego metamorfozę zakończyli dopiero niedawno.

- I wydało się. Już wiecie, dlaczego od dwóch tygodni nie mamy #domówkaudowborów! Po przewiezieniu miliona rzeczy przez całą Europę (tak tak - nawet łodzi), rozpakowaniu i ogarnianiu tematów powoli wracamy do żywych i zrobimy wszystko, żeby już niebawem znów ruszyć pełną parą! Na razie przesyłamy Wam najwięcej słońca ile tylko potrafimy – mówiła Koroniewska w jednym z filmików.

Przypomnijmy, że w marcu tego roku małżonkowie skończyli gigantyczny remont swojego nowego mieszkania w Warszawie, na które zdecydowali się po sprzedaży domu z ogrodem. Przebudowa ich nowego wymarzonego lokum kosztowała ich sporo nerwów i funduszy, o czym mówili w sieci.

Koroniewska i Dowbor zafundowali sobie mieszkania w Polsce i Hiszpanii. Skąd wzięli na to pieniądze?

Decyzja o zakupie willi na Półwyspie Iberyjskim mogła więc konkretnie zadziwić ich fanów, którzy zaczęli się zastanawiać, skąd ich ulubieńcy wzięli fundusze na odpicowanie aż dwóch nieruchomości.

W miniony weekend wielbiciele Joanny i Maćka mieli okazję zapytać ich o to podczas regularnej sesji Q&A, gdzie aktorka odpowiada na pytania swoich obserwatorów. Jeden z internautów postanowił dopytać, w jaki sposób Dowborowie dorobili się pieniędzy na zakup luksusowego domu w Hiszpanii.

- Jak zarobić szybko i dużo, żeby móc sobie kupić chatę w Hiszpanii i odpoczywać jak Ty? – czytamy.

Internauta nie musiał zbyt długo czekać na odpowiedź. Koroniewska jednak postanowiła przedstawić fanom same fakty i zapewniła obserwujących, że nie są w posiadaniu drzewka pieniężnego. Wszystko to, co posiadają zdobyli uczciwą i wieloletnią pracą.

- Ponad 20 lat pracy - i ja i mój mąż. To raczej nie z kategorii „szybko”. Tutaj też pracuję. Wbrew pozorom. Ale rady nie mam – unikanie życia ponad stan, upór, wytrwałość i pracowitość – przyznała aktorka.

Nie przegap
Sobowtóry w show-biznesie. Lista gwiazd, które wyglądają tak samo.
7 Zobacz galerię
fot. GABE GINSBERG/Getty AFP/East News, Laurent Vu/SIPA/SIPA/East News Więcej: https://rozrywka.radiozet.pl/plotki/sobowtory-w-show-biznesie-lista-gwiazd-ktore-wygladaja-tak-samo

RadioZET.pl/pudelek.pl/shownews.pl