Obserwuj w Google News

Jak poderwać Blankę Stajkow? Panowie, nie będzie łatwo

2 min. czytania
06.07.2023 15:11
Zareaguj Reakcja

Blanka Stajkow doczekała się masy fanów nie tylko w Polsce, ale i w innych zakątkach świata. Wokalistka nie ukrywa, że aktualnie z nikim się nie spotyka, dlatego wielu zachodzi w głowę, jak podbić serce swojej idolki. Okazuje się, że to może nie być takie proste. Dlaczego?

Jak poderwać Blankę Stajkow? Panowie, nie będzie łatwo
fot. Artur Zawadzki/East News

Blanka Stajkow była jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci Eurowizji 2023. Zaczęło się od zarzutów, że eliminacje w Polsce były ustawione, a skończyło na cytowaniu „bejba its kajna krejsa” w memach z całego świata. Finalnie wokalistka pokazała, że do występu naprawdę się przyłożyła prezentując na scenie w Liverpoolu pląsy, jakich nie powstydziłby się niejeden cyrkowiec.

Zobacz też:  Blanka zagrała pierwszy koncert. „Ale fajne dożynki”

Czy Blanka Stajkow ma chłopaka?

Zaraz po powrocie z Wielkiej Brytanii Stajkow na chwilę zamilkła. Jak się okazuje, w tym czasie nie próżnowała, a wzięła się ostro do pracy. Blanka próbuje wykorzystać swoje 5 minut sławy, dlatego zaraz po Eurowizji ruszyła do studia nagraniowego, gdzie stworzyła kolejny – tego jej życzymy - hit.

Blanka została na chwilę gwiazdą TikToka, wszyscy z zapartym tchem czekali na jej występ na Eurowizji, a jej najnowszy utwór masa ludzi otworzy choćby z ciekawości, jak wygląda dalsza kariera „bejby”. Póki co wszystko zapowiada się dobrze, dlatego nie ma się co dziwić, że Blanka Stajkow ma coraz więcej fanów i… adoratorów. Zwłaszcza że wokalistka otwarcie mówi o tym, że jeszcze nie znalazła „tego jedynego”.

Redakcja poleca

Jak poderwać Blankę Stajkow? To może być trudne

Blanka Stajkow w rozmowie z portalem „Jastrząb Post” przyznała, że lubi facetów z dystansem, ale nie ma swojego konkretnego typu. Wychodzi na to, że potencjalny partner musiałby mieć „to coś”, ale i nawet z tym może być mu trudno zwrócić na siebie uwagę. Dlaczego?

- Mówię to otwarcie, po prostu nie mam na nic innego czasu, spędzam każdą swoją wolną chwilę „kminiąc” (…) co dalej – wyznała gwiazda. - Jestem w wirze pracy, więc na tę chwilę klapki na oczy i ciężko pracuję – skwitowała.

„BEJBA”! Wszystkie wersje „Solo” Blanki
6 Zobacz galerię
fot. Youtube: Eurovision Song Contest