Obserwuj w Google News

Blanka miała zagrać na festynie. Odwołała koncert przez „galopującą karierę"

Patryk Wołosz
2 min. czytania
06.06.2023 19:50
Zareaguj Reakcja

Po występie na Eurowizji Blanka zapragnęła zwojować polską scenę muzyczną. Zagrała swój pierwszy koncert i miała nadzieję, że jej kariera ruszy z kopyta. Niestety ten „galop” nie wyszedł jej na dobre. Wykonawczyni utworu „Solo” odwołała koncert. Powód tej decyzji jest zaskakujący…

Blanka odwołała koncert przez „galopującą karierę”. Nie mogła się przygotować
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Blanka reprezentowała Polskę na Eurowizji 2023. Po zakończeniu konkursu wróciła do kraju na tarczy, ale to wcale nie przeszkodziło jej w spełnianiu marzeń o karierze piosenkarki. Nie przeszkodził jej w tym także nieco ubogi repertuar. Blanka wydała do tej pory kilka wersji eurowizyjnego „Solo” oraz utwór „Better”.

Swój pierwszy koncert zagrała w Rawiczu. Na nagraniu z występu możemy zobaczyć bawiący się pod sceną tłum. W internecie możemy za to przeczytać niezbyt przychylne komentarze pod adresem młodej gwiazdy.

„Ale fajne dożynki” – kpił jeden z użytkowników TikToka.

Redakcja poleca

Blanka odwołała koncert. Wini „galopującą karierę”

Blanka miała być jedną z gwiazd festynu rodzinnego w Ożarowie Mazowieckim. Niestety nie będzie w stanie pojawić się na wydarzeniu. Z oficjalnego oświadczenia, udostępnionego przez Dom Kultury „Uśmiech”, wynika, że piosenkarka nie mogła się przygotować do występu.

Ze względu na galopującą karierę Blanki i niezwykle intensywny czas po Eurowizji – Artystka nie była w stanie przygotować koncertu o odpowiedniej jakości, długości oraz wartości artystycznej. Przepraszamy za sytuację związaną z odwołaniem koncertu, ale wierzymy, że wrócimy do Państwa z należycie przygotowanym materiałem oraz show koncertowym. Liczymy na zrozumienie - czytamy.

Organizatorzy wydarzenia zapowiedzieli, że będą domagali się zadośćuczynienia.

„BEJBA”! Wszystkie wersje „Solo” Blanki
6 Zobacz galerię
fot. Youtube: Eurovision Song Contest

Źródła: RadioZETpl/Facebook: Dom Kultury Uśmiech