Obserwuj w Google News

Blanka zagrała pierwszy koncert. „Ale fajne dożynki”

2 min. czytania
22.05.2023 12:47
Zareaguj Reakcja

Eurowizja to był dopiero początek. Teraz „Solo” Blanki Stajkow wybrzmi w miastach w całej Polsce. Reprezentantka Polski ma za sobą swój koncertowy debiut, którym pochwaliła się w sieci. Internauci znowu nie mieli dla niej litości.

Blanka Stajkow zagrała pierwszy koncert. „Ale fajne dożynki”
fot. Instagram: @felixik_xxo, TikTok: @blikeblanka

Od kilku tygodni cała Polska (trochę wbrew swojej woli) śpiewa „solo, solo”. Teraz ci, którym utwór Blanki wyjątkowo wpadł w ucho, będą mieli okazję usłyszeć go na żywo. Reprezentantka Polski na Eurowizji 2023 zaczęła koncertować pomimo tego, że wydała do tej pory… dwie piosenki.

Blanka dała koncert w Rawiczu. Internauci nie są zadowoleni

Jak na wschodzącą gwiazdę przystało, Blanka robi co może, by ludzie o niej nie zapomnieli. Niedawno pojawiła się w „Pytaniu na śniadanie”, by opowiedzieć o swoich zmaganiach w Liverpoolu. Zaczęła też koncertować. W Rawiczu dała swój pierwszy koncert. Nagranie, na którym widzimy bawiącą się na scenie Blankę i słyszymy rozśpiewany tłum, zostało opublikowane na tiktokowym profilu artystki.

„Pierwszy koncert, jaki zagrałam. Kocham was” – napisała Stajkow. Najwyraźniej nie każdy odwzajemnia jej uczucie. Internauci byli bezlitośni. Zwracali uwagę między innymi na fakt, że dorobek artystyczny piosenkarki nie jest zbyt duży. Blanka wydała na razie dwie piosenki – „Solo” i „Better”.

Zasadne byłoby więc zapytanie, czy dwa utwory to nie za mało na jeden koncert. Oczywiście, że za mało! Wie o tym także Blanka, która swój występ zapełniła remixami i dj-skimi setami. Jedna z użytkowniczek Twittera ujawniła, co zaśpiewała Stajkow.

Zaśpiewała swoje 3 piosenki (jedna premierowo), potem powtórzyła Solo, a hit hitem było, jak stała z DJ przy konsoli i puszczała jakieś remixy i się tylko do tego bujała - napisała.

Pod postem Blanki Stajkow nie brakowało krytycznych komentarzy. Internauci, którzy najwyraźniej nie byli zadowoleni z faktu, że to akurat ona została wysłana przez TVP na Eurowizję, nie zostawili na niej suchej nitki.

„Co tu się stało?” – pytał ze zdziwieniem jeden z nich.

„Ale fajne dożynki” – kpił inny.

„BEJBA”! Wszystkie wersje „Solo” Blanki
6 Zobacz galerię
fot. Youtube: Eurovision Song Contest

Źródła: RadioZET.pl