Obserwuj w Google News

Jacek Jelonek zaręczył się z partnerem na wakacjach? „Powiedział tak”

1 min. czytania
16.11.2022 16:01
Zareaguj Reakcja

Jacek Jelonek wyjechał na wakacje z partnerem i nieoczekiwanie opublikował nagranie, z którego wnioskować można o zaręczynach pary. Czyżby panowie szykowali się na ślub?

jacek-jelonek-zaręczył-się-z-partnerem
fot. Screen Instagram (@iamjackjelonek)

Jacek Jelonek po udziale w „ Tańcu z Gwiazdami” postanowił wyjechać na wakacje z partnerem. Oliwera Kubiaka poznał w randkowym show „ Prince Charming” i od zakończenia programu tworzy z nim szczęśliwy związek. Model mógł liczyć na wsparcie Oliwera podczas rywalizacji w tanecznym wyścigu po Kryształową Kulę. Panowie często publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, a ostatnio wzbudzili zainteresowanie fanów, podsycając plotki o zaręczynach.

Redakcja poleca

Jacek Jelonek świętuje urodziny partnera. Oświadczył się Oliwerowi?

Model poinformował swoich obserwatorów o urodzinach partnera i zamieścił na Instagramie relację z wręczenia prezentu dla jubilata. Po chwili na palcu Oliwera znalazł się srebrny pierścień.

Jestem dzisiaj rozpieszczany (w sumie jak każdego dnia)

- napisał pod zdjęciem Kubiak, nazywając Jelonka najlepszym chłopakiem na świecie.

jelonek-zaręczyny2
fot. Screen Instagram (@iamjackjelonek)

Na udostępnionej relacji Jacek niespodziewanie dopisał „did he say… YES?”, sugerując, że oświadczył się partnerowi. Prawdopodobnie był to jednak jedynie żart lub próba zwrócenia uwagi na brak możliwości zawarcia związku małżeńskiego przez osoby LGBT+ w Polsce. Wydaje się więc, że na zaręczyny panów będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

jelonek-zaręczyny1
fot. Screen Instagram (@iamjackjelonek)
jelonek-zaręczyny3
fot. Screen Instagram (@iamjackjelonek)