Obserwuj w Google News

Jacek Jelonek dostanie własny program? Tajemniczo odpowiedział

2 min. czytania
02.11.2022 15:00
Zareaguj Reakcja

Jacek Jelonek i Michael Danilczuk decyzją widzów zdobyli drugie miejsce w finale „Tańca z gwiazdami”. Show wygrali Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński. Niejednokrotnie celebryci rozkręcali jeszcze bardziej swoje kariery po udziale w programie. Czy Jacek Jelonek może liczyć na intratne propozycje? Odpowiedział.

Jacek Jelonek
fot. Pawel Wodzynski/East News

Jacek Jelonek i Michael Danilczuk nie czują się przegrani. Według nich to „wicemistrzostwo” i „srebrny medal Tańca z gwiazdami”. Są wdzięczni publice za owacje na stojąco – to dla nich największa nagroda. Chętnie mówią o sobie, że są „braćmi”. Jak wyglądają teraz ich najbliższe plany?

Zobacz także:  Fani zniesmaczeni zachowaniem Ilony Krawczyńskiej. Gwiazdorzyła?

Jacek Jelonek jeszcze bardziej rozwinie karierę po „Tańcu z gwiazdami”?

Wicemistrzowie „Tańca z gwiazdami” mają teraz chwilę na złapanie oddechu. W programie zapowiedziano, że Michael Danilczuk już niedługo weźmie udział w irlandzkiej wersji show. Jak powiedział w rozmowie z RadioZET.pl, sam jeszcze nie wie, z kim zatańczy. Czeka go więc niemała niespodzianka.

Jacek Jelonek przyznał z kolei, że chętnie wziąłby udział w kolejnym tanecznym show, ale po trzech miesiącach wysiłku chce odpocząć. Dzięki Michaelowi czuje się dziś „turboszczęściarzem”.

Redakcja poleca

Z kolei na pytanie, czy otrzymał już pierwsze propozycje dotyczące udziału, czy poprowadzenia jakiegoś programu, będąc „na fali”, roześmiał się i zawadiacko uśmiechnął. Czy jest coś na rzeczy i zobaczymy jeszcze Jacka Jelonka w telewizji?

Słuchaj, tego to już nie mogę powiedzieć, zdradzać tajemnic, jakie są kolejne rzeczy, ale na pewno… wkrótce się usłyszymy 

– powiedział z tajemniczym uśmiechem Jacek Jelonek w rozmowie z RadioZET.pl. Trzymamy kciuki za sukcesy w przyszłości.

Taniec z gwiazdami
12 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News