,

Ivan Komarenko pokazał, jak żyje w Rosji. Straci polskie obywatelstwo? "Jesteś pie****nięty" [FOTO]

30.03.2023 09:51

Ivan Komarenko po raz kolejny zachwyca się Rosją, gdzie obecnie mieszka. Internauci po raz kolejny wytknęli piosenkarzowi wspieranie reżimu Putina. Pojawiły się nawet opinie, że powinno mu się odebrać polskie obywatelstwo.

Ivan Komarenko
fot. screen: Instagram @ivankomarenko

Ivan Komarenko zyskał ogólnopolską rozpoznawalność dzięki piosence "Jej czarne oczy" z 2004 roku. Był to jednak jedyny utwór, którym udało mu się podbić muzyczny rynek. Obecnie znany jest głównie z kontrowersyjnych teorii wygłaszanych w mediach społecznościowych. Naczelny koronasceptyk bez wykształcenia medycznego opowiadał o morderczych szczepionkach, a obecnie skupia się na gloryfikowaniu Rosji, do której wyjechał. Piosenkarz wydaje się nie dostrzegać rosyjskiej agresji na Ukrainę i otwarcie opowiada o tym, jak wspaniale żyje się w kraju rządzonym przez Władimira Putina.

Ivan Komarenko zachwala Rosję. Pokazał, jak żyje w kraju rządzonym przez Putina

Na profilu Ivana na Instagramie pojawiła się kolejna porcja słodkich fotek z Rosji. Tym razem piosenkarz pozował z ukochanymi zwierzętami. Nie zabrakło oczywiście opisów sielskiego życia bez stresu i presji. Pojawiły się także tagi takie jak "Polska", "Rodzina", "Rosja" czy "Odwaga".

- Mój pobyt w Rosji w gronie rodziny przebiega bez zakłóceń. Rano chodzę na siłownię albo basen. W ciągu dnia pracuję na komputerze w kawiarni. Kochane zwierzaki, pies Dżulya i kotka Aliska, umilają mi życie. To są prawdziwe rozpraszacze stresu. Jak tylko wyjrzę słońce, lecę na wyspę nad rzeką Voronież, tuż za domem mamy. Na wyspę można trafić przez wiszący most. Tam mam ulubione miejsce, drzewo, które mnie inspiruje. Może tym razem zainspiruje mnie do stworzenia nowej piosenki. Zobaczymy - napisał.

Internauci zareagowali bardzo szybko, po raz kolejny zasypując Komarenkę falą krytyki. Pod kolejną porcją zachwytów ponownie pojawiły się komentarze osób, które zasugerowały, że powinno mu się odebrać polskie obywatelstwo.

Ivan Komarenko z kolejnym prorosyjskim postem. Internauci chcą odebrać mu polskie obywatelstwo

Komarenko zdaje się nie przejmować głosami krytyki, tych jednak nie ubywa. Pod najnowszym postem piosenkarza pojawiły się wulgaryzmy, a nawet propozycja odebrania mu polskiego obywatelstwa. Prorosyjska postawa Ivana nieustannie oburza.

- No, to jak ktoś do tej pory nie wierzył, to teraz widzi, że jesteś pie****nięty.

- Jak możesz cieszyć się wolnością, przyjemnościami, kawiarnią, nie mówiąc nic o terroryzmie, jaki twój kraj zgotował twoim braciom za granicą. Nie widzisz tragedii małych dzieci, nie widzisz tragedii matek, które tracą dzieci (...) Kim ty właściwie jesteś? Smutne to strasznie.

- Zawsze mówiłam, ze ruscy powinni jeszcze siedzieć na drzewach. I mamy to. Tam jest twoje miejsce ty „prowokatorze”.

- Andrzej Duda i Mateusz Morawiecki, może powinniście pomyśleć o odebraniu polskiego obywatelstwa tej gnidzie. Jak nasi sportowcy grali w ruskich klubach, to była wrzawa i dym, jak oni mogą. Ale jak taka menda publikuje takie posty, to z automatu ruskiemu powinniście cofnąć obywatelstwo i zrobić go persona non grata - czytamy.

loader

Logo radiozet Dzieje się