,

Ivan Komarenko pokazał zdjęcie z mamą. "Powinieneś się wstydzić"

24.03.2023 15:27

Ivan Komarenko budzi ostatnio kontrowersje z powodu swoich wpisów w mediach społecznościowych. Celebryta wybrał się do Rosji i regularnie dzieli się z obserwatorami swoimi przemyśleniami na temat rodzinnego kraju. „Wszyscy są patriotami” – napisał niedawno, co spotkało się ostrą reakcją internautów. Tym razem piosenkarz pochwalił się zdjęciem z mamą i znów stał się ofiarą hejtu.

Ivan Komarenko
fot. Beata Zawrzel/REPORTER/East News

Ivan Komarenko rozpoznawalność zyskał jako wokalista zespołu Ivan i Delfin, z którym wydał jeden hitowy utwór „Jej czarne oczy”. Sukces zapewnił piosenkarzowi możliwość reprezentowania Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji w 2005 roku. Rosyjski gwiazdor zdobył 11. miejsce w finale, jednak później jego sława zaczęła blednąć. Dziś mówi się już o nim głównie ze względu na dość kontrowersyjne poglądy.

Zobacz także: Ivan Komarenko w ogniu krytyki: „Ty ruski śmieciu”

Ivan Komarenko wzbudza ogromne kontrowersje swoimi prorosyjskimi poglądami

Ivan Komarenko w ostatnim czasie dał się poznać jako szerzyciel teorii spiskowych na temat pandemii koronawirusa oraz zdecydowany przeciwnik szczepionek. Po tym, jak wyjechał do Rosji, emocje internautów wzbudzają jego wpisy w mediach społecznościowych. Artysta jednego przeboju chętnie chwali się swoimi prorosyjskimi poglądami, co nie podoba się dużej części internautów.

Właśnie dotarłem do Rosji i siedzę w swojej ulubionej kawiarni “Coffee Way”. Przy okazji zajrzałem na portal „Nczas”, który kilka dni temu został w Polsce zablokowany przez cenzurę. A tu z dostępem nie ma żadnego problemu. Pozdrawiam redaktora naczelnego Tomasza Sommera ze “zniewolonej” Rosji

– pisał na Instagramie Komarenko w czasie trwania wojny na Ukrainie oraz kilkukrotnie przejawiał sympatię do Władimira Putina.

Za wspieranie Putina, który odpowiada za niezliczone zbrodnie przeciwko ludzkości, powinien pan dostać status persona non grata i zakaz wjazdu do Polski. Miejsce kremlowskich propagandystów jest w Moskwie, więc niech pan już nie wraca

 – oburzali się jego obserwatorzy.

Ivan Komarenko pochwalił się zdjęciem z mamą. Internauci byli bezlitośni

Tym razem Ivan Komarenko pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciem ze swoją mamą. Wokalista do fotografii z Rosji dodał hasztagi, które po raz kolejny zdenerwowały internautów.

Dziś moja mama zrobiła mi miłą niespodziankę odwiedzając mnie w kawiarni „Coffee Company”. Ciche i spokojne miejsce. Często tu przychodzę popracować na komputerze. Napiliśmy się wspólnie kawy, poplotkowaliśmy. I tak minęło popołudnie

– poinformował na Instagramie, okraszając post hasztagami #wolność #prawda #odwaga #kawa #coffeecompany #polska #rosja #rodzina.

Pod publikacją szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy – nie wszystkie były pozytywne.

- To jest bardzo smutne, że Ty jesteś z mamusią w kawiarni, masz spokojny czas bezstresowy i możesz w spokoju pić kawę i innym nie jest to dane. Powinieneś się wstydzić pisać o tym twoim szczęściu, kiedy obok Ciebie giną ludzie, dzieci i nie mają często co jeść – oburzył się jeden z obserwatorów.

Nie pisz „Polska” i „Rosja” w jednej linijce. To jednak nie ta liga nie ten świat. Nie mieszaj zachodu z krwiopijnym wschodem

– zagrzmiał kolejny, odnosząc się do hasztagów zamieszczonych przez Ivana Komarenkę.

Słusznie?

loader
steven seagal jaromir nohavica gerard depardieu
12 Zobacz galerię
fot. Bernard Patrick/ABACA/EAST NEWS, Bartosz KRUPA/East News, Stephen Caillet / Panoramic/Starface/East News

Logo radiozet Dzieje się