Pudelek: to on zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w reklamach sieci Play? "Stworzą go od początku"

29.12.2021 19:26

Jak poinformował serwis Pudelek, to Hubert Sycz - aktor, znany jedynie z kilku epizodycznych ról - ma zastąpić Barbarę Kurdej-Szatan w reklamach sieci Play i zostać ich nową gwiazdą. Podobno firma wybrała go celowo, by "stworzyć go od początku".

Hubert Sycz
fot. Szymon Starnawski/Polska Press/East News

Pudelek ujawnił nazwisko aktora, który od kilku tygodni pojawia się w spotach sieci Play i ma być potencjalną gwiazdą przyszłych reklam, porównywalną do Barbary Kurdej-Szatan. Nikomu nie trzeba przypominać, że to właśnie dzięki reklamom tej sieci aktorka zyskała największą rozpoznawalność. Przed długi czas, już nawet jako aktorka serialowa, określana była mianem "blondynki Play'a". Teraz osobą, która ma zostać nową gwiazdą sieci, zgodnie z informacjami Pudelka jest młody aktor Hubert Sycz.

Od pewnego czasu wiadomo już, że Kurdej-Szatan nie pojawi się w kolejnej kampanii operatora telefonii komórkowej, choć nie potwierdzono, by miało to związek z głośną wypowiedzią aktorki, na temat polskich pograniczników. Za wpis wielokrotnie przepraszała, jednak konsekwencje były nieuchronne. Z powodu swoich mocnych słów straciła m.in. pracę w TVP, w tym w serialu "M jak miłość". Ponadto, mierzyła się z falą hejtu w sieci i otrzymywała pogróżki. Nie lepiej idzie sprawa z promocją książki o życiu i karierze Basi Kurdej-Szatan. Pozycja jest dostępna w przedsprzedaży, jednak ze względu na to, iż każda aktywność gwiazda spotyka się z negatywnymi konsekwencjami, akcja promocyjna utkwiła w martwym punkcie.

Pudelek: Hubert Sycz nową gwiazdą sieci Play

Od pewnego czasu w mediach oglądać możemy spoty reklamowe Playa, w których widzimy nowego doradcę. Młody, sympatyczny chłopak przypadł do gustu wielu odbiorcom spotów, dlatego w sieci szybko pojawiły się pytania o jego tożsamość. Jednak firma konsekwentnie odpowiedzi unikała. Odpowiedzi na pytania internautów są wymijające. Na Instagramie widzimy m.in., że to "nowy doradca Play dla domu", a po dopytywaniu internautów możemy zobaczyć zdawkową odpowiedź, że "doradca wystarczy".

Jak przekonuje Pudelek, powołując się na swoje źródło, Play zamierza mocno zainwestować w swój nowy wizerunek i od początku wypromować osobę, związaną ze swoją marką - niemal dokładnie tak, jak było z Kurdej-Szatan. 24-letni, mało znany aktor epizodycznych ról ma być "mniej problematyczny".

Play planuje ogromne inwestycje w wizerunek i promocję swojej nowej twarzy. Uwzględniono to nawet w budżecie na 2022 rok. Firma ma zamiar "stworzyć" od początku nowego ambasadora, który nie będzie tak problematyczny jak Basia - informuje Pudelek.

Kim jest Hubert Sycz? Wiadomo na pewno, że ma na koncie kilka niewielkich ról m.in. w produkcjach takich jak "Jeziorak", "Cudak", czy "Nina". Wiadomo również, że kilka lat temu, wraz z kolegą Sycz prowadził w Warszawie firmę, zajmującą się odnawianiem starych rowerów. Był to pomysł, który pojawił się tuż po szkole średniej, "by coś ze sobą zrobić" - mówił aktor w rozmowie z serwisem Nasze Miasto. Być może aktorstwo stało się jego drugą pasją. Zanosi się na to, że był to trafny wybór.