Obserwuj w Google News

Ujawnili gwiazdy Sylwestra Marzeń TVP. Internauci się burzą: "Tandeta, chodzenie na łatwiznę"

2 min. czytania
14.12.2022 12:28
Zareaguj Reakcja

Sylwester Marzeń TVP 2022/2023 w Zakopanem będzie imprezą z udziałem głównie polskich artystów. Telewizja Polska powoli ujawnia pierwsze gwiazdy sylwestrowej gali. Do Zakopanego zjedzie "stara kadra" na czele z Zenkiem Martyniukiem, Sławomirem i Edytą Górniak. Internauci liczyli jednak na nowe twarze i zmianę klimatu nieco przaśnej imprezy. W komentarzach zawrzało. 

Sylwester Marzeń TVP
fot. Pawel Murzyn/East News

Sylwester Marzeń TVP 2022/2023 ponownie został zorganizowany w Zakopanem. Na imprezie Telewizji Polskiej publiczność będzie zabawiała plejada polskich gwiazd, w tym Zenek Martyniuk, Boys, Sławomir i Kajra, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska i Marina.

Ponoć nadal trwają rozmowy w sprawie zagranicznej gwiazdy Sylwestra Marzeń. Chodzą słuchy, że TVP zabiega o kogoś światowego formatu, a na celowniku ma być Dua Lipa. Tymczasem rozpoczęła się oficjalna prezentacja rodzimych uczestników zakopiańskiej gali. Już po pierwszych nazwiskach internautom podniosło się ciśnienie. 

Redakcja poleca

Sylwester Marzeń 2022/2023 TVP: skład gwiazd skrytykowany 

Na oficjalnych profilach TVP ujawniono pierwsze potwierdzone gwiazdy, które zaśpiewają na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem. Zaskoczenia nie ma: na scenie pojawią się m.in. Sławomir i Kajra oraz Maja Hyży, czyli stali bywalcy plenerowych imprez publicznego nadawcy.

Kolejne naczelne gwiazdy TVP zostaną zaprezentowane niebawem, ale w komentarzach już podniosły się głosy niezadowolenia. Internauci liczyli, że nowy prezes odmieni muzyczny klimat imprezy, zaangażuje nowe nazwiska, a tymczasem, śladem swojego poprzednika, serwuje widzom odgrzewanego kotleta. 

- Nadal tandeta... Miałam nadzieję, że coś się zmieni. Cóż, kolejny Sylwester bez TVP - czytamy w komentarzach na Instagramie. 

Telewizja Polska oberwała za promowanie "muzycznego chłamu" i obstawianie sylwestra ciągle tymi samymi gwiazdami. Nie wszystkim też spodobała się kolejna impreza w rytmach disco polo oraz coverów w wykonaniu Mai Hyży. W zeszłym roku celebrytka razem z Kubą Szmajkowskim wykonali utwór "Cold heart" Dua Lipy i Eltona Johna. 

- Gwiazdka, która nie śpiewa swoich piosenek, tylko same covery, extra

- Znowu ona? Weźcie zapraszajcie kogoś, kto ma własny repertuar i jest kimś, a nie coverową gwiazdkę z internetu, co przyszła łatwy hajs zgarnąć. To jest nieszanowanie widzów i chodzenie na łatwiznę. Szkoda, bo nudy będą - grzmią komentujący. 

Krytyków było jednak mniej niż zadowolonych z tegorocznego składu. Planujecie spędzić wieczór z gwiazdami TVP? 

Sylwestrowa Mocy Przebojów w Polsacie 2022/2023. Kto wystąpi w Chorzowie? [GWIAZDY, TRANSMISJA]