Obserwuj w Google News

Ewa Kasprzyk szykuje się do ślubu. „Zabierzemy księdza do RPA”

2 min. czytania
31.05.2023 19:35
Zareaguj Reakcja

Ewa Kasprzyk jeszcze niedawno chciała korzystać jak najdłużej z miana „narzeczonej”. Aktorka wyznała jednak, że ślubne plany wcale nie są tak odległe. Jest tylko jeden warunek.

Ewa Kasprzyk szykuje się do ślubu. „Zabierzemy księdza do RPA”
fot. Artur Zawadzki/East News

Ewa Kasprzyk przez ponad trzy dekady była związana z Jerzym Bernatowiczem. W 2019 roku para się rozwiodła, a po tych wydarzeniach aktorka niekoniecznie myślała o miłości. Ta jednak przyszła niespodziewanie. - Zakochałam się jak 20-latka – wyznała Kasprzyk w rozmowie z „Vivą!”.

Zobacz też:  Ewa Kasprzyk uderza w Wersow. "Ja w ogóle nie rozumiem tej osoby"

Ewa Kasprzyk bierze ślub? Ma jeden warunek

Ewa Kasprzyk jeszcze kilka lat temu podkreślała, że nie śpieszy się z ponownym zamążpójściem. Okazuje się, że sytuacja nabrała tempa, bo w najnowszym wywiadzie udzielonym portalowi Plotek.pl przyznała, że być może w najbliższym czasie powie Michałowi Kozerskiemu sakramentalne „tak”.

Są jednak pewne warunki – ceremonia musi być kościelna, a ślubu udzieli znajomy duchowny. Co więcej, para chce się pobrać w RPA, gdzie ukochany aktorki ma dom i biznes. Kasprzyk i Kozerski spędzają tam dużo czasu i to właśnie w tym kraju chcą ślubować sobie miłość i wierność.

Redakcja poleca

- Jeżeli w ogóle miałabym kiedykolwiek brać ślub, to tylko w tym kościele. I tylko ksiądz Niedałtowski mógłby mi go dać. Już rozmawiałam (...). Zabierzemy księdza do RPA. Zgodził się, bo jest afrykanistą. Robił doktorat na temat masek afrykańskich. Także jest, że tak powiem, na czasie - powiedziała Kasprzyk w rozmowie z portalem Plotek.pl.

Kim jest partner Ewy Kasprzyk?

O Michale Kozerskim początkowo nie było zbyt wiele wiadomo. Media spekulowały, że mężczyzna zajmuje się delfinami, a aktorkę poznał w Turcji. Żadne z zainteresowanych nie komentowało tych rewelacji.

Ewa Kasprzyk nie zamierzała jednak ukrywać swojego szczęścia. W 2021 roku wzięła z ukochanym udział w programie „Power Couple”, dzięki któremu przybliżyła publice swoją miłosną historię. Okazało się, że Michał Kozerski pracuje jako broker morski. Interesy od lat prowadzi w RPA. A gdzie poznał Kasprzyk? „Kilka” kilometrów dalej od Turcji - w Trójmieście.

John Malkovich
8 Zobacz galerię
fot. Moeller/face to face/REPORTER/East News