Obserwuj w Google News

Ewa Kasprzyk krytykuje Polaków. Przeszkadza jej jedna cecha

1 min. czytania
13.01.2023 10:49

Ewa Kasprzyk zauważa w naszym narodzie wiele pozytywnych wartości. Wśród nich wymienia sprawność leczenia i biegłość w prowadzeniu polityki. Przeszkadza jej jednak jedna cecha Polaków. Jaka?

Ewa Kasprzyk krytykuje Polaków. Przeszkadza jej jedna cecha
fot. Michal Zebrowski/Dzien Dobry TVN/East News

Ewa Kasprzyk surowo oceniła Polaków. W niedawnym wywiadzie dla Pudelka aktorka przyznała, że pomimo tego, że Polska chciałaby sięgać standardów europejskich, wciąż musi radzić sobie z pewnymi przeszkodami, które jej to uniemożliwiają. Głównym problemem według aktorki jest brak akceptacji, który dominuje w polskim społeczeństwie.

 Pretendujemy do tego, żeby być tacy europejscy. Niektórym gdzieś to się tam udaje. Jednak trochę w pewnych tematach poruszamy się z wycofaniem, mam na myśli temat seksu. W polityce i leczeniu jesteśmy świetni. Mamy świetne rady, ale brakuje nam akceptacji. Nie akceptujemy pewnych rzeczy i jednak nasza cecha narodowa to szabelka. Nadal jesteśmy konserwatywni — powiedziała.

Zobacz także: Ewa Kasprzyk zmieni branżę? O tym biznesie marzyła całe życie

Kariera Ewy Kasprzyk

Ewa Kasprzyk jest związana ze światem polskiego kina od 1985 roku. Zadebiutowała rolą Kwiryny w produkcji "Rajska jabłoń". W tym samym roku udało jej się zagrać w "Medium", "Dziewczętach z Nowolipek" i w "Aniele na dworcu". Trzy lata później dostała rolę Barbary Wolańskiej w kultowej komedii "Kogel-mogel".

Fani polskich seriali mogą kojarzyć ją między innymi z takimi produkcjami jak "Radio Romans", "Złotopolscy" i "Na dobre i na złe".

Źródła: RadioZET.pl/Filmpolski.pl/Pudelek.pl