Obserwuj w Google News

Dramat Beaty Kozidrak. „Wszędzie są Polacy”

2 min. czytania
07.06.2023 13:01

Beata Kozidrak już zatopiła się w wakacyjnych planach. Piosenkarka wyznała jednak, że musi mocno się pilnować. Niestety spędza jej to sen z powiek, co tylko zakłóca wypoczynek. Co tak uwiera Beatę Kozidrak?

Beata Kozidrak
fot. Piotr Molecki/East News

Beata Kozidrak i Bajm ma jeszcze w te wakacje kilka koncertów do zagrania. Artystka pojawi się m.in. w Prudniku, Sopocie czy Olsztynie. Chce jednak znaleźć czas na wypoczynek, a wolne chwile spędzi w Hiszpanii. Boi się tylko jednego.

Zobacz także:  Cena pierścionka zaręczynowego Beaty Kozidrak zwala z nóg. Nosi na placu wartość mieszkania

Beata Kozidrak w końcu chce odpocząć

Piosenkarka ma nadzieję, że znajdzie nieco czasu, aby polecieć do Hiszpanii do swojego domu. W rozmowie z „Jastrząb Post” wyraziła ogromną tęsknotę – chciałaby bywać tam częściej, jednak przez zobowiązania trudno jest wyrwać się na dłużej.

- Mam nadzieję, że tam się wyluzuję. Co nie znaczy, że tam jestem nierozpoznawalna. Ja po prostu mam takie życie, jest mi trudno praktycznie wszędzie, bo wszędzie są Polacy. To nie chodzi o to, że to jest złe poniekąd żaliła się Beata Kozidrak.

Artystka przypomniała, że zawsze musi dobrze wyglądać – krytyków i paparazzi w jej kręgu nie brakuje. Nawet taka gwiazda potrzebuje na chwilę wyluzować, odpocząć i kompletnie nie przejmować się fryzurą czy makijażem. Relaks przekłada się też na jakość koncertów po urlopie.

Redakcja poleca

- Tylko ja muszę zawsze uważać, aby dobrze wyglądać, że ktoś mnie skomentuje itd. A każdy człowiek, który jest tyle lat w biznesie, potrzebuje takiego spokoju i wyluzowania. Nie malować się, włosy do góry, ubrać się wygodnie i odpoczywać. Po to, aby dalej móc koncertować i zaskakiwać swoich fanów. To jest dla mnie najważniejsze – tłumaczyła Beata Kozidrak dla „Jastrząb Post”.

A jak dba o swoje zdrowie i wygląd? Artystka nie je kilku rzeczy, które jej szkodą, uwielbia też pływanie oraz jazdę na rowerze. Stara się też stosować maseczki, korzysta też z pomocy wykwalifikowanych osób, które doradzają i dbają o urodę gwiazdy Bajm.

RadioZET.pl/Jastrzabpost.pl

Polskie gwiazdy 50+ w bikini
16 Zobacz galerię
fot. Instagram/Facebook