Obserwuj w Google News

Beata Kozidrak żartuje z byłego męża. Powiedziała to na wizji w Polsacie

2 min. czytania
27.05.2023 08:37
Zareaguj Reakcja

Beata Kozidrak była jedną z gwiazd Polsat SuperHit Festiwal. Razem z zespołem Bajm wykonała ich największe przeboje i zaskoczyła publiczność słowami, które padły ze sceny. Piosenkarka wspomniała o polityce, seksie i byłym mężu.

beata-kozidrak-żartuje-z-byłego-męża-w-polsacie
fot. Wojciech Strozyk/East News

Beata Kozidrak pojawiła się na Polsat SuperHit Festiwal, by zaśpiewać największe hity grupy Bajm. Ze sceny wybrzmiał między innymi przebój „Józek, nie daruję ci tej nocy”. Z utworem wiąże się ciekawa historia, w którą dużą rolę odegrał Andrzej Pietras - obecnie były mąż Beaty Kozidrak. Wydaje się jednak, że byli małżonkowie pozostają w dobrych relacjach, bowiem podczas koncertu piosenkarka pozwoliła sobie na żarty z ich rozwodu. Co stało się na scenie Polsatu?

Beata Kozidrak zaskoczyła publiczność na Polsat SuperHit Festiwal. Co na to jej były mąż?

Bajm wydał utwór „Józek, nie daruję ci tej nocy” w 1982 roku. Początkowo w tytule miało znaleźć się imię „Wojtek”. Piosenka była reakcją na dramatyczne wydarzenia nocy 13 grudnia 1981 roku. Andrzej Pietras podjął jednak decyzję o modyfikacji tytułu. Mimo to w czasie jednego z warszawskich koncertów w latach 80. studenci zgromadzeni pod sceną wyśpiewali „Wojtek, nie daruję ci tej nocy”. Wtedy Bajm trzymał dwuletni zakaz występów w Warszawie.

- Ta piosenka kiedyś narobiła bardzo dużo szumu. Właściwie jej tekst. W czasach mojej komunistycznej wtedy ojczyzny, czy to chodzi o seks, czy chodzi o politykę. Kto to wie? - zapowiedziała niegdyś kontrowersyjny utwór Kozidrak.

Później wokalistka zaskoczyła publiczność żartem z jej rozwodu z Andrzejem Pietrasem, kiedy Bajm odebrał nagrodę za 45-lecie działalności. - Teraz musimy się dzielić z Andrzejem, więc musimy podzielić tę nagrodę - wypaliła Beata z rozbrajającą szczerością.

Redakcja poleca

- 45 to jest naprawdę dużo. Wiedziałam zawsze, że chcę śpiewać i będę śpiewać. (...) To jest wspaniała przygoda dzięki wam, moim fanom. Będę dalej dla was tworzyć, bo muzyka jest dla mnie wielką pasją - podziękowała wielbicielom.

Oglądaliście występ Beaty Kozidrak na Polsat SuperHit Festiwal?

beata-kozidrak-andrzej-pietras-bajm-nagroda-45-lat-działalności
fot. Wojciech Strozyk/East News

Oglądaj

Polsat SuperHit Festiwal 2023 konferencja
5 Zobacz galerię
fot. Radio ZET