Obserwuj w Google News

Dominika Gwit została mamą. Aktorka zdradziła, jak się czuje po porodzie. "Baby blues"

2 min. czytania
20.01.2023 15:18
Zareaguj Reakcja

Dominika Gwit powitała na świecie długo wyczekiwane dziecko. W instagramowej relacji aktorka zdradziła, jak czuje się po porodzie i podziękowała fanom za wsparcie. Kiedy szczęśliwa mama opuści szpital?

Dominika Gwit
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Dominika Gwit 19 stycznia 2023 roku powitała na świecie pierwsze dziecko. Aktorka i jej ukochany bardzo długo starali się o powiększenie rodziny, tym większa była ich radość, kiedy ich synek pojawił się na świecie. 34-latka podzieliła się radosną nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych i poinformowała, że poród odbył się bez komplikacji, a malec jest zdrowy.

- Jesteś i czynisz nas najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Niech cię Bóg błogosławi synku. Kochamy cię i zawsze przy tobie będziemy. Mama i tata - napisała na swoim profilu na Instagramie, pozując z pociechą.

Wierni fani Dominiki do ostatnich chwil przed porodem wspierali ją i trzymali kciuki za bezproblemowe narodziny jej dziecka. Gwiazda "Galerianek" postanowiła podziękować wielbicielom. Przy okazji zdradziła, jak się czuje i kiedy prawdopodobnie opuści szpital.

Dominika Gwit urodziła. Jak aktorka czuje się po porodzie?

Za pośrednictwem swojego Instastory Dominika Gwit podziękowała swoim fanom za gratulacje i słowa wsparcia, na które mogła liczyć w trakcie ciąży. Aktorka powoli dochodzi do siebie, czuje się dobrze, nie może także nacieszyć się synkiem.

- Bardzo, bardzo dziękujemy za moc życzeń. To dla nas przepiękny czas pełen miłości, radości, uśmiechu. Ja jestem jeszcze trochę w szoku, więc pozwólcie, że dojdę do siebie. W każdym razie dzięki. Jesteśmy szczęśliwi, synek jest zdrowiutki, ja się czuję świetnie, wszystko poszło tak, jak powinno. Dochodzimy do siebie, jest dobrze, jest bardzo dobrze (...) Nie chciałam się odzywać przez ostatni czas, bo potrzebowałam wyciszenia. Teraz jest już naprawdę dobrze. Odpoczywamy (...) Jeszcze w szpitalu, ale może już niedługo nas wypiszą, może jutro (...) ja się odnalazłam na szczęście we wszystkim bardzo dobrze, zaskakująco dobrze się czuję i jestem pełna energii i dobrych myśli. Nie złapał mnie jeszcze "baby blues" - poinformowała.

Redakcja poleca

Dominika Gwit urodziła. Aktorka długo starała się o zostanie mamą

Dominika Gwit miała problem z zajściem w ciążę z powodu chorób immunologicznych, z którymi boryka się od lat. Aktorka nie ukrywa, że urodzenie dziecka traktuje niczym boski dar i wysłuchanie modlitw. 

- Przeszliśmy bardzo wiele. Nie będę opowiadać, co, każdy wie, kto walczy, jak wiele trzeba przejść. Udało się, nagle, niespodziewanie, udało się, jesteśmy w ciąży, to już trwa kilkanaście tygodni. Jesteśmy zdrowi, wszystko jest w porządku. Bardzo się modliliśmy, leczyliśmy się bardzo, ja głównie i przyniosło to efekty (...) Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi i najlepiej zaopiekowani przez wybitnych lekarzy. Za kilka miesięcy będziemy we troje - pisała w mediach społecznościowych.

My także cieszymy się, że mama i maleństwo są zdrowe.