Obserwuj w Google News

Liroy o Królikowskim: „Uwielbiam go”. Obaj mieli nie płacić alimentów

2 min. czytania
20.01.2023 10:00
Zareaguj Reakcja

O Liroyu i Antonim Królikowskim jest ostatnio głośno dokładnie z tego samego powodu. Obaj mieli się uchylać od płacenia alimentów na dzieci. Okazuje się, że artystów łączy przyjaźń.

liroy-o-królikowskim-uwielbiam-go-obaj-mieli-nie-płacić-alimentów
fot. VIPHOTO/East News

Joanna Krochmalska udzieliła ostatnio wywiadu, w którym oskarżyła Liroya o przemoc ekonomiczną, zastraszanie i niepłacenie alimentów na dzieci. Kobieta pozostaje z mężem w separacji. Przez wybryki byłego partnera Krochmalskiej i jej dzieciom miała nawet grozić eksmisja. W podobnej sytuacji znajduje się obecnie Antoni Królikowski, którym po zgłoszeniu Joanny Opozdy zdążyła się już zająć prokuratura. Powody niewywiązywania się z obowiązku płacenia alimentów przez aktora wydają się niejasne. Okazuje się, że Liroya i Królikowskiego łączy nie tylko skomplikowana sytuacja rodzinna. Artyści jeszcze niedawno zapewniali o ogromnej przyjaźni. Ciągnie swój do swego?

Redakcja poleca

Antoni Królikowski i Liroy bardzo się przyjaźnią. Połączyła ich niechęć do płacenia alimentów?

Antoni Królikowski i Piotr Liroy Marzec niedawno wystąpili razem w programie TVN „Przez Atlantyk”, a podczas wyprawy mogli liczyć na wzajemne wsparcie. Nie szczędzili sobie także czułości na kanapach śniadaniówki i wspólnie pozowali na ściance.

- Piotrek jest dla mnie jak starszy brat, którego nigdy nie miałem. Muszę przyznać, że jest taką dobrą duszą tego statku. Czuję się z nim tutaj bezpiecznie i zabawnie, to jest najważniejsze — zachwalał kompana podróży Antoni.

- Na co dzień go uwielbiam. Myślę, że też nas więcej łączy, bo my najdłużej się znamy. My się znamy już od paru lat, widywaliśmy się gdzieś tam prywatnie w domu na chwilę, albo na jakichś festiwalach, w różnych sytuacjach, ale nie mieliśmy tak naprawdę nigdy możliwości, żeby się poznać. Znać się, a poznać, to dwie różne rzeczy — wtórował mu Liroy.

Muzyk i polityk zapewniał, że Antek to „fajny koleżka” i może na niego liczyć w każdej sytuacji. „Dużo osób chce być kimś, ale niewiele osób chce być sobą” - opisywał aktora Liroy. Wykrzyczał też, że „kocha” Królikowskiego jak brata.

Choć „Przez Atlantyk” nie okazało się hitem, a TVN wkrótce pokaże kolejną edycję „ Azji Express”, emisja programu wywołała wśród obserwatorów polskiego show-biznesu sporo emocji. Kiedy na antenie pojawiały się kolejne odcinki, w których Antoni zapewniał o swojej miłości do Joanny Opozdy i ich syna, media zdążyły już poinformować o rozstaniu pary. Później była partnerka oskarżyła ojca jej dziecka o niepłacenie alimentów.

Zobacz także: "Azja Express" wraca do TVN. Ujawnili uczestników nowej edycji

Płynących przez Atlantyk artystów łączy więc naprawdę wiele. Obaj związali się z kobietami o imieniu Joanna. Jeden i drugi ma za sobą głośne rozstanie i został oskarżony przez byłą partnerkę o niepłacenie alimentów. Panowie z pewnością mogą jednak liczyć na wzajemne zrozumienie i wspierają się w trudnych momentach.

Myślicie, że kto z kim przestaje, takim się staje? A może dogadują się tak świetnie, bo wyznają podobne „wartości”?

Oglądaj