Obserwuj w Google News

Doda o burzliwych związkach: "Nie wiem, czy chociaż jedno rozstanie miałam z klasą. Chyba nie"

2 min. czytania
16.11.2022 14:46
Zareaguj Reakcja

Doda w jednym z ostatnich wywiadów ponownie poruszyła temat swoich związków. Przyznała, że jej rozstania zawsze przebiegały dramatycznie.

Doda
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Doda jest znana ze swojego mocnego i bezkompromisowego wizerunku, który idealnie współgra z mocnym wokalem artystki. Równie głośno co o sukcesach zawodowych Rabczewskiej mówi się o jej związkach, a ostatnio nawet o poszukiwaniach partnera.

Doda udzieliła osobistego wywiadu o najnowszej płycie

W życiu Dody nie ma miejsca na nudę. Artystka po przygodzie z kinem wróciła do wydawania muzyki. Piosenkarka aktywnie promuje swój czwarty solowy album "Aquaria" który spotkał się z dobrym przyjęciem krytyków, a jeszcze większym fanów samozwańczej Królowej polskiego popu. Na płytę słuchacze Rabczewskiej czekali ponad dziesięć lat.

Redakcja poleca

W ramach promocji krążka Rabczewska udzieliła już szeregu wywiadów.  Artystka była między innymi gościnią programu Flintesencja, gdzie zdradziła, że najnowszy materiał naprawdę powstawał bardzo długo i nie było wcale pewności, czy na kolejny album Dody nie będziemy musieli poczekać jeszcze dłużej.

Doda o swoich rozstaniach. "Nie wiem, czy chociaż jedno było z klasą"

Jak relacjonuje Rabczewska, jej najnowsze dzieło to zapis najboleśniejszych przeżyć, jakich było jej dane doświadczyć. Wokalistka rozlicza się na płycie ze swoją depresją, cierpieniami, zwątpieniem w ludzi, a może nawet miłość.

Doda wspomina w rozmowie z Marcinem Flintem swoich byłych partnerów i zauważa, że wszystkie jej związki kończyły się dramatycznie i były komentowane przez media. Artystka zauważa, że po czymś takim można mieć trudności z zachowaniem resztek godności. Podkreśliła również, że żadne rozstanie nie było dla niej łatwe. - Nie da się do tego przyzwyczaić.  

Końce związków były dla Dody na tyle traumatyczne, że przyznała, iż już poznając potencjalnego partnera, zastanawia się, jak rozstać się z nim "w cywilizowany sposób", chociaż nawet nie jest jeszcze w związku. 

- Nie wiem, czy chociaż jedno rozstanie miałam z klasą. Raczej nie. Raczej przeczołganie po podłodze zawsze - podsumowuje swoje życie uczuciowe Doda.

Trudno nie zgodzić się z wokalistką. Zarówno po rozstaniu z Nergalem, Radosławem Majdanem, jak i ostatnim mężem artystki - Emilem Stępniem, w mediach aż huczało od wzrastającego między byłymi partnerami napięcia.

Całą rozmowę z Dodą możecie zobaczyć poniżej:

Oglądaj

RadioZET.pl/CGM