Zamknij

Córka Gąsowskiego i Głogowskiej ma chrapkę na sławę. "Ciągnie bardzo"

28.11.2022 16:57

Julia, nastoletnia córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego, nie ukrywa, że chce pójść w ślady rodziców. Dziewczyna pojawiła się z mamą na ściance, gdzie udzieliła pierwszego, szczerego wywiadu.

Anna Głogowska z córką Julią
fot. Paweł Wodzynski/East News

Córka Gąsowskiego i Głogowskiej ma chrapkę na sławę. W polskim show-biznesie dzieci rozpoznawalnych rodziców często idą w ich ślady. Podobny pomysł na siebie ma Julia, córka Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej. Nastolatka jest zdeterminowana i ma już nawet plan na przyszłość.

Zobacz także: Anna Głogowska z rodziną relacjonuje spotkanie z nudystą: „Ciekawe widoki”

Córka Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej ma chrapkę na sławę

Anna Głogowska pojawiała się z córką na premierze spektaklu "Ślub doskonały". 15-letnia Julia czuła się swobodnie w świetle reflektorów. Nastolatka wyznała w rozmowie z jastrzabpost.pl, że zamierza pójść w ślady rodziców.

Jak zauważa plotek.pl, Julia Gąsowska przyznała, że ciągnie ją do świata rozrywki. Jej mama zdradziła, że nastolatka ma już za sobą debiut, udzieliła głosu do filmu animowanego o tytule "To nie wypanda"

Ciągnie bardzo nawet (do show-biznesu - przyp.red.). Próbuję w tym kierunku wykonywać jakieś ruchy - wyznała Julia w wywiadzie.

Julia Gąsowska zdradziła też, że chciałaby wystąpić w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który prowadzi jej tata.

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski: historia ich miłości

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski poznali się podczas programu "Taniec z Gwiazdami" w 2005 roku. W 2007 roku na świat przyszła ich córka Julia. Głogowska i Gąsowski tworzyli parę przez dziesięć lat, jednak ich relacja nie przetrwała. Pomimo rozstania pozostają w dobrych, przyjacielskich stosunkach.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Zobacz także: Gorące sceny w "Na Wspólnej": Kamil wciągnie córkę w wątek zdrady

loader

RadioZET.pl/jastrzabpost.pl/plotek.pl

Georgina Rodriguez / Anna Lewandowska / https://www.instagram.com/antonelaroccuzzo
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram: @georginagio / annalewandowska / antonelaroccuzzo